شیائومی نور مطالعه هوشمند را به خانه‌های شما می‌آورد!

شیائومی، غول فناوری چینی، از دو چراغ مطالعه جدید به نام‌های Mijia Table Lamp 2 و Mijia Table Lamp 2 Lite رونمایی کرد که با طراحی مدرن و قابلیت‌های هوشمند، به روشنایی مطلوب و آسایش شما در حین مطالعه یا کار کمک می‌کنند.

Mijia Table Lamp 2: غرق در نوری یکنواخت و طبیعی

این چراغ مطالعه با بدنه‌ای بلند و 60 سانتی‌متری و 112 لامپ LED، نوری یکنواخت و بدون خیرگی را ارائه می‌دهد که به چشمان شما فشار نمی‌آورد. Mijia Table Lamp 2 با شاخص نمایش رنگ Ra97، رنگ‌ها را به طور طبیعی و دقیق به نمایش می‌گذارد تا از تجربه بصری لذت‌بخش در حین مطالعه یا کار خلاقانه خود اطمینان حاصل کنید.

علاوه بر این، این چراغ مطالعه هوشمند با قابلیت اتصال به سیستم خانه هوشمند شیائومی که از HyperOS پشتیبانی می‌کند، به شما امکان می‌دهد تا از طریق دستورات صوتی یا سایر دستگاه‌های هوشمند موجود در خانه، آن را کنترل کنید.

Mijia Table Lamp 2 با قیمتی معادل 28 دلار در چین عرضه می‌شود و برای کسانی که به دنبال یک چراغ مطالعه باکیفیت و هوشمند هستند، گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود.

Mijia Table Lamp 2 Lite: نوردهی مقرون‌به‌صرفه و باکیفیت

اگر به دنبال یک چراغ مطالعه باکیفیت و در عین حال مقرون‌به‌صرفه هستید، Mijia Table Lamp 2 Lite گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این چراغ با قیمتی حدود 11 دلار، از رتبه نورسنجی سطح AA برای پخش نور یکنواخت در ناحیه 30×50 سانتی‌متری برخوردار است و با شاخص نمایش رنگ Ra90، رنگ‌ها را به طور طبیعی به نمایش می‌گذارد.

این چراغ مطالعه ارزان‌قیمت شیائومی از یک لنز اپتیکال سفارشی با قابلیت عبور نور 53 درصد بهره می‌برد که به کاهش خستگی چشم هنگام نگاه مستقیم به منبع نور کمک می‌کند.

علاوه بر این، Mijia Table Lamp 2 Lite با برخورداری از اتصالات سه‌محوره برای سر چراغ، بدنه و پایه، امکان تنظیم موقعیت چراغ در زوایای مختلف را فراهم می‌کند تا متناسب با نیاز شما تنظیم شود.

این چراغ مطالعه همچنین با دریافت سطح معافیت RG0 برای خطرات نور آبی، نوری کم‌خطر ساطع می‌کند که به سلامت چشم شما و خوابتان آسیبی نمی‌رساند.

با Mijia Table Lamp 2 و Mijia Table Lamp 2 Lite، شیائومی روشنایی مطلوب و آسایش را برای مطالعه، کار و فعالیت‌های خلاقانه شما به ارمغان می‌آورد.

همچنین بررسی کنید ...

ویوو Watch GT ساعت هوشمند با پشتیبانی از eSIM

در کنار گوشی‌های سری S19، ویوو از جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام Watch GT …