پنج‌شنبه , 18 جولای 2024

هواوی واچ فیت ۳ شبیه به اپل واچ، اما با هویتی مستقل

رندرهای جدید نشان‌دهنده شباهت ظاهری واچ فیت ۳ به اپل واچ هستند، اما این ساعت هوشمند ویژگی‌های منحصر به فرد خود را نیز دارد.

هواوی در حال توسعه نسل جدید ساعت هوشمند خود با نام واچ فیت ۳ است. رندرهای منتشر شده از این دستگاه نشان‌دهنده شباهت ظاهری قابل توجهی به اپل واچ، رقیب اصلی هواوی در این زمینه، است.

طراحی مشابه، اما با هویت مستقل

رندرها واچ فیت ۳ را با بدنه‌ای ضخیم و بندهای قابل تعویض در چهار رنگ مشکی، صورتی، سفید و خاکستری نشان می‌دهند. برخلاف نسل قبلی که طراحی مستطیل‌شکل داشت، به نظر می‌رسد واچ فیت ۳ از صفحه‌نمایش مربعی‌شکل بهره می‌برد.

حاشیه‌های ضخیم اطراف صفحه‌نمایش با گوشه‌های گرد و دکمه‌ای کوچک در زیر تاج چرخان از دیگر ویژگی‌های ظاهری این ساعت هوشمند هستند.

صفحه‌نمایش و رابط کاربری جدید

صفحه‌نمایش واچ فیت ۳ میزبان واچ‌فیس‌های جدیدی خواهد بود که نشان‌دهنده تغییرات احتمالی در رابط کاربری این ساعت هوشمند است. انتظار می‌رود هواوی در واچ فیت ۳ به‌روزرسانی‌های گسترده‌ای را در بخش رابط کاربری اعمال کند.

تاریخ عرضه و قیمت نامشخص

هنوز تاریخ دقیق رونمایی و قیمت واچ فیت ۳ مشخص نیست. پیش‌بینی می‌شد این ساعت هوشمند در کنار سری P70 هواوی معرفی شود، اما این اتفاق نیفتاد و هواوی زمان دیگری را برای رونمایی از آن در نظر گرفته است.

جمع‌بندی

هواوی واچ فیت ۳ با وجود شباهت ظاهری به اپل واچ، هویت مستقل خود را نیز حفظ کرده است. این ساعت هوشمند با طراحی جدید، صفحه‌نمایش مربعی‌شکل و رابط کاربری به‌روزرسانی‌شده، می‌تواند به رقیبی جدی برای اپل واچ در بازار تبدیل شود.

همچنین بررسی کنید ...

ویوو Watch GT ساعت هوشمند با پشتیبانی از eSIM

در کنار گوشی‌های سری S19، ویوو از جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام Watch GT …