آنر 200 پرو با طراحی خاص و دوربینی قدرتمند رونمایی شد!

تصاویر جدیدی از گوشی آنر 200 پرو منتشر شده که طراحی منحصر به فرد و دوربین قدرتمند آن را به نمایش می‌گذارند.

هنوز چند ماهی تا رونمایی رسمی از گوشی‌های جدید آنر باقی مانده است، اما شایعات و تصاویر فاش شده خبر از گوشی‌های جدیدی از این برند چینی می‌دهند.

طراحی خاص و دوربین قدرتمند:

رندرهای جدیدی که به نظر می‌رسد مربوط به گوشی آنر 200 پرو هستند، طراحی این گوشی را به طور کامل به نمایش می‌گذارند. طبق این تصاویر، آنر 200 پرو از زبان طراحی مشابه آنر 100 پرو بهره می‌برد، اما ماژول دوربین آن دستخوش تغییر شده است.

جزیره‌ی دوربین این گوشی به شکل بیضی طراحی شده و گفته می‌شود که میزبان یک دوربین تله‌فوتو پریسکوپی با زوم دیجیتال 50 برابری خواهد بود. دوربین اصلی نیز با وضوح 50 مگاپیکسل و دیافراگم متغیر (f/1.9 تا f/2.4) پیش‌بینی شده است.

مشخصات فنی قدرتمند:

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که آنر 200 پرو به پردازنده‌ی قدرتمند اسنپدراگون 8 نسل 3 مجهز خواهد شد. همچنین گفته می‌شود که این گوشی از صفحه‌نمایش اولد با وضوح 1.5K بهره خواهد برد.

اطلاعات مربوط به قیمت و تاریخ عرضه:

هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قیمت و تاریخ عرضه‌ی آنر 200 پرو در دسترس نیست. با این حال، به نظر می‌رسد که این گوشی در اواخر اردیبهشت یا خرداد 1403 به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

انتظار برای رونمایی رسمی:

انتشار تصاویر و اطلاعات جدید از آنر 200 پرو، هیجان طرفداران این برند را برای عرضه‌ی این گوشی افزایش داده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این گوشی با مشخصات فنی قدرتمند و طراحی خاص خود می‌تواند در بازار رقابتی گوشی‌های هوشمند جایگاه مناسبی پیدا کند یا خیر.

همچنین بررسی کنید ...

435635463546

آنر مجیک فلیپ رقیب جدید گلکسی زد فلیپ ۶ در راه است!

هواوی رقیب جدیدی برای گلکسی زد فلیپ ۶ سامسونگ در راه دارد. گفته می‌شود آنر …