پنج‌شنبه , 18 جولای 2024

آیفون 16 پرو با نمایشگری درخشان‌تر و 20 درصد افزایش روشنایی!

طبق گزارشات، اپل در جدیدترین پرچمدار خود، آیفون 16 پرو، از نمایشگری با روشنایی 20 درصد بیشتر استفاده خواهد کرد.

همیشه نمایشگر یکی از نقاط قوت آیفون‌ها بوده و به نظر می‌رسد اپل قصد دارد در نسل جدید پرچمداران خود، این بخش را بیش از پیش ارتقا دهد. طبق شایعات منتشر شده از منابع چینی، آیفون 16 پرو از نمایشگری با 20 درصد روشنایی بیشتر نسبت به نسل قبلی خود بهره می‌برد.

روشنایی معمولی 1200 نیت:

گزارش‌ها حاکی از آن است که روشنایی معمولی نمایشگر آیفون 16 پرو به 1200 نیت خواهد رسید، در حالی که این رقم در آیفون 15 پرو 1000 نیت بود. این افزایش روشنایی، تجربه بصری بهتری را برای کاربران در محیط‌های روشن‌تر به ارمغان خواهد آورد.

اوج روشنایی ثابت:

با وجود افزایش روشنایی معمولی، به نظر می‌رسد اوج روشنایی HDR در آیفون 16 پرو بدون تغییر باقی بماند. این اوج روشنایی در شرایطی که نیاز به نمایش محتوای HDR با جزئیات دقیق‌تر باشد، به کار می‌آید.

چرا این افزایش مهم است؟

افزایش روشنایی نمایشگر می‌تواند مزایای متعددی برای کاربران داشته باشد. این امر نه تنها تماشای محتوای بصری در محیط‌های روشن را آسان‌تر می‌کند، بلکه می‌تواند به افزایش وضوح و خوانایی متن نیز کمک کند.

روند رو به رشد:

افزایش روشنایی نمایشگر در گوشی‌های هوشمند، به یک روند رو به رشد در صنعت اندروید تبدیل شده است. اپل نیز با ارتقای روشنایی نمایشگر آیفون 16 پرو، به دنبال ارائه تجربه‌ای بهتر به کاربران خود و رقابت با رقبای اندرویدی است.

نکته:

به یاد داشته باشید که این خبر در حال حاضر فقط در حد یک شایعه است و تا زمان تایید رسمی از سوی اپل، نمی‌توان با قاطعیت در مورد آن نظر داد.

همچنین بررسی کنید ...

مقایسه آیفون 16 پرو با آیفون 15 پرو را ببینید

تصاویر جدیدی از مقایسه آیفون 15 پرو با آیفون 16 پرو منتشر شده است که …