رندر‌های Nokia 6.3 و Nokia 6.4 منتشر شد

رند‌ر‌های نوکیا ۶.۳ و ۶.۴ منتشر شدند. این دستگاه‌ها دارای دوربین چهارگانه و صفحه نمایش ۶.۴۵ اینچی همراه با ناچ قطره‌ای هستند.

56456 - رندر‌های Nokia 6.3 و Nokia 6.4 منتشر شد

با توجه به اطلاعات منتشر شده، زمان رونمایی از این دستگاه‌ها قبل از ماه آوریل (فروردین) خواهد بود. به نظر می‌رسد که طراحی این گوشی‌ها همانند نوکیا ۶.۲ است که دارای یک صفحه نمایش به همراه ناچ قطره‌ای با ابعاد ۶.۴۵ اینچ است. در پشت این گوشی، برآمدگی وجود دارد که دوربین چهارگانه و فلش LED در این قسمت قرار گرفته‌ ‌است.

678678 - رندر‌های Nokia 6.3 و Nokia 6.4 منتشر شد

منبع منتشر کننده این رندر‌ها، اطلاعاتی درباره دوربین گوشی‌های نوکیا ۶.۳ و ۶.۴ منتشر نکرده است، اما با توجه به اطلاعاتی که از قبل می‌دانیم این گوشی دارای دوربین جلو (سلفی) ۱۶ مگاپیکسلی است. در پشت این دستگاه دوربین ۲۴ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی به عنوان الترا واید (فوق عریض) ، ماکرو ۲ مگاپیکسلی و سنسور ۲ مگاپیکسلی تشخیص عمق قرار گرفته است.

حسگر اثر انگشت در گوشی نوکیا ۶.۲ در پشت دستگاه و در زیر دوربین قرار گرفته است. اما با توجه به این رند‌ها حسگر اثر انگشت در گوشی نوکیا ۶.۳ و ۶.۴ در لبه سمت راست زیر دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا قرار گرفته و همچنین این حسگر با دکمه خاموش و روشن کردن صفحه ادغام شده است.

3456436575 - رندر‌های Nokia 6.3 و Nokia 6.4 منتشر شد

در لبه سمت چپ این دو گوشی خشاب سیم کارت و دکمه گوگل اسیستنت (Google Assistant) وجود دارد و در قسمت زیرین این دستگاه‌ها درگاه type C، میکروفون و اسپیکر‌ قرار گرفته‌ است. خوشبختانه این گوشی دارای جک ۳.۵ میلی متری بوده که می‌توان آن را در قسمت بالایی این دو گوشی پیدا کرد.

انتظار می‌رود که گوشی نوکیا ۶.۳ با پردازنده Snapdragon 67x یا Snapdragon 730 SoC عرضه خواهد شد و ۳ گیگابایت رم به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، مدل پایه برای این گوشی خواهد بود که با قیمت ۲۴۹ یورو (حدود ۳۰۰ دلار) عرضه خواهد شد. البته از افشای این اطلاعات حدود ۶ ماه می‌گذرد و این احتمال وجود دارد که بخش سخت افزار این دو گوشی تغییر کرده باشد.

منبع : گجت نیوز

 

مطالب مرتبط