از بروزرسانی شیائومی Mi A3 خودداری کنید

یکی از جذابیت‌های کار با تلفن‌های هوشمند، استفاده از به روزرسانی‌های این نوع تلفن‌ها محسوب می‌شود، اما به نظر می‌رسد به روزرسانی جدید تلفن هوشمند می‌A۳ شیائومی چندان قابل اعتماد نیست.

353453 - از بروزرسانی شیائومی Mi A3 خودداری کنید

به عنوان یک قاعده، هر زمان که ما در مورد به روزرسانی نرم افزار جدید، به ویژه نسخه اصلی، صحبت می‌کنیم، به شما توصیه می‌کنیم در اسرع وقت این به روزرسانی را نصب کنید، تا همه ویژگی‌های جدید و رفع مشکلات امنیتی را دریافت کنید، اما به نظر می‌رسد این به روزرسانی را نباید درباره می‌A۳ انجام دهید.

به روزرسانی برای اندروید ۱۱ برای این دستگاه اندروید وان شروع شده است، اما گزارش‌های زیادی از کاربران منتشر شده است که می‌گویند این به روزرسانی اساساً گوشی‌های آن‌ها را پس از نصب کاملاً بی فایده می‌کند؛ بنابراین این بار، اگر می‌A۳ دارید و اعلان به روزرسانی دریافت می‌کنید، می‌گوییم احتمالاً باید نصب را متوقف کنید، چرا که ممکن است خوش شانس باشید و به روزرسانی موفقی داشته باشید یا ممکن است بدشانس باشید و موفق نشوید که یک به روزرسانی خوب دریافت کنید.

امیدواریم شیائومی به سرعت از پس اوضاع برآید و به روزرسانی جدیدتری ارائه کند که مشکل موجود را از بین ببرد با این وجود، نمی‌توانیم درباره به روزرسانی فعلی هیچ نوع اطمینانی به شما بدهیم.

منبع : انتخاب

 

مطالب مرتبط