انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G

با وجودی ‌که حدود یک ماه تا رویداد رونمایی پرچمداران گلکسی S21 فاصله داریم؛ «ایوان بلس» یکی از افشاگران معروف نخستین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G را به اشتراک گذاشت.

353534 1 - انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G

رندر منتشر شده اطلاعات جدید خاصی در مورد پرچمداران این سری ارائه نمی‌دهد و فقط تایید می‌کند که این گوشی‌ هوشمند با حفره روی نمایشگر مخصوص دوربین سلفی رونمایی خواهد شد.

پیشتر نیز رندرهای دیگری از سه عضو این خانواده شامل گلکسی S21، گلکسی S21 پلاس و گلکسی S21 الترا که همگی از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند، منتشر شده بود که طراحی گوشی‌های هوشمند این سری را با جزئیات نشان می‌داد.

در حالیکه رندر مطبوعاتی پنل پشتی گلکسی S21 5G را نشان نمی‌دهد؛ اما براساس رندرهای قبلی انتظار می‌رود این گوشی هوشمند با بهره‌مندی از دوربین سه‌گانه با چیدمان عمودی درگوشه سمت چپ بالای پنل پشتی در دسترس کاربران قرار گیرد.

به نظر می‌رسد گلکسی S21 و نسخه پلاس طراحی مشابهی داشته باشند؛ اما احتمالا نسخه الترا با طراحی متفاوت‌تر ماژول دوربین پنل پشتی رونمایی خواهد شد.

روز گذشته نیز تیزرهای رسمی خانواده گلکسی S21 که توسط دپارتمان بازاریابی سامسونگ تولید شده‌اند، منتشر شد که طراحی ظاهری هر سه عضو این خانواده از جمله ماژول دوربین آنها را با جزئیات نشان می‌دهد.

انتظار می‌رود گلکسی S21 با نمایشگر 6.2 اینچی سوپرامولد اینیفیتی O با نرخ بروزرسانی 120 هرتز، رزولوشن+FHD و حسگراثر انگشت زیر نمایشگر به بازار عرضه شود.

با توجه به مستندات مربوط به بنچمارک گیک‌بنچ احتمالا پرچمدار سری S کره‌ای‌ها در برخی بازارها با چیپست اگزینوس 2100 و در برخی دیگر از بازارها با چیپست اسنپدراگون 888 معرفی شوند.

سری گلکسی S21 احتمالاً در تاریخ ۱۴ ژانویه (۲۵ دی) در رویداد آنلاین Galaxy Unpacked رونمایی خواهند شد و ۲۹ ژانویه (۶ بهمن) روانه بازار می‌شوند.

منبع : دیجیاتو

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G
امتیاز نویسنده
41star - انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G1star - انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G1star - انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G1star - انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5Ggray - انتشار اولین رندر رسمی مطبوعاتی گلکسی S21 5G

مطالب مرتبط