آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد

شرکت HMD Global نقشه راه اندروید ۱۱ خود را برای تلفن های نوکیا در ماه اکتبر اعلام کرد، اما هنوز هیچ یک از دستگاه ها این به روزرسانی را دریافت نکرده اند. اکنون ویدئویی در وب ظاهر شده است که در آن می توانیم گوشی هوشمند نوکیا 8.1 یا نوکیا X7 را که با اندروید ۱۱ اجرا می شود، مشاهده کنیم.

6554554 - آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد

این ویدئو توسط یکی از اعضای ارشد انجمن توسعه دهندگان XDA با نام مستعار hikari_calyx در یوتیوب منتشر شده است. وی نه تنها نسخه جدید اندروید را بر روی نوکیا ۸.۱ متعلق به سال ۲۰۱۸ نشان داد، بلکه دستورالعمل هایی را در مورد نحوه نصب نسخه بتا برای کاربران ارائه داد.

این آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۸.۱ شامل جدیدترین وصله امنیتی دسامبر اندروید است. احتمالاً اگر در هنگام آزمایش مشکلی پیش نیاید، به روزرسانی برای این گوشی هوشمند در اواخر سال منتشر می شود.

جالب اینکه نوکیا ۸.۱ مجهز به Snapdragon 710 است. همچنین این دسنگاه از نمایشگر 6.18 اینچی Full HD+ با پشتیبانی از دامنه دینامیکی بالا یا HDR بهره برده است. دوربین اصلی دوگانه بوده و دارای سنسورهای 13 و 12 مگاپیکسلی است. همچنین دوربین سلفی نیز 20 مگاپیکسلی است. این تلفن هوشمند از شارژ سریع پشتیبانی می کند و به باتری 3500 میلی آمپر ساعت مجهز است.

نوکیا 8.1 مانند سایر تلفن های هوشمند نوکیا بخشی از برنامه Android One است. در ابتدا، نوکیا 8.1 با سیستم عامل اندورید ۹ به بازار ارایه شده بود.

 

منبع : ترنجی

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد
امتیاز نویسنده
41star - آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد1star - آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد1star - آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد1star - آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شدgray - آپدیت غیر رسمی اندروید 11 نوکیا 8.1 ارائه شد

مطالب مرتبط