گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

بیش از یک سال قبل گوشی پرچم‌دار نوکیا ۹ معرفی شد و پس از آن HMD Global دیگر گوشی پرچم‌داری روانه‌ی بازار نکرده است. این گوشی اگرچه ضعف‌های زیادی داشت، ولی رویکرد نوآورانه‌ی آن را نمی‌توانیم کتمان کنیم. حالا بعد از مدت‌ها انتظار، ظاهرا به‌زودی جانشین این گوشی موسوم به نوکیا ۹.۳ رونمایی خواهد شد.

24324 - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

بر اساس یک گزارش جدید، این گوشی احتمالا در ماه نوامبر (آبان-آذر) رسما معرفی می‌شود. گفته می‌شود هنوز HMD Global تاریخ دقیق معرفی آن را انتخاب نکرده ولی در هر صورت ظاهرا در ماه نوامبر این کار انجام خواهد شد.

در ابتدا گفته می‌شد نوکیا ۹.۳ در اواسط ۲۰۱۹ روانه‌ی بازار می‌شود اما از آن زمان با چندین تاخیر در عرضه مواجه شده است. باید خاطرنشان کنیم این تاخیر در عرضه گریبان باقی گوشی‌های نوکیا را هم گرفته است. به عنوان مثال هفته گذشته کمپانی HMD بالاخره عرضه نوکیا ۸.۳ را حدود ۶ ماه بعد از معرفی آن آغاز کرد.

4564 - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

طبق برخی اخبار منتشر شده، نوکیا ۹.۳ از قابلیت فیلمبرداری ۸K پشتیبانی می‌کند و این یعنی از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ بهره می‌برد. گفتنی است یکی از انتقادهای صورت گرفته از نوکیا ۹ در مورد بهره‌گیری آن از تراشه قدیمی اسنپ‌دراگون ۸۴۵ بود. همچنین معلوم نیست که آیا این گوشی مانند نسل قبلی از دوربین پنج‌گانه بهره می‌برد یا نه. در هر صورت اگر این شایعه صحت داشته باشد، طی روزهای آینده اخبار بیشتری در مورد آن منتشر خواهد شد.

منبع : مجله دیجی کالا

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود
امتیاز نویسنده
51star - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود1star - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود1star - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود1star - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود1star - گوشی پرچم‌دار Nokia 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

مطالب مرتبط