عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید

سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک پالت رنگی بی‌زرق و برق سفید و مشکی روانه بازار شد. اما حالا یک خبرچین معروف با نام Ice Universe مدعی شده که مدل رنگی جدیدی از این هندست به‌زودی روانه بازار خواهد شد. با این‌حال برخلاف بعضی اطلاعات منتشر شده در توئیتر، این مدل رنگی Aura Glow (رنگین‌کمانی) نیست و منبع انتشاردهنده خبر نیز از اظهارنظر دقیق پیرامون الگوی رنگی هندست امتناع نموده است.

563634 - عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید

پیش‌تر گلکسی S10 5G نیز با گزینه‌های رنگی منتخب و محدود شامل مشکی و نقره‌ای به بازار عرضه شد؛ اما حداقل به منظور ایجاد تنوع هرچه بیش‌تر این محصول با رنگ طلایی رویال نیز در دسترس مشتریان قرار گرفت. اسمارت‌فون گلکسی S20 Olympic Edition نیز با رنگ طلایی تولید می‌شود و یک انتخاب فوق‌العاده برای مخاطبان به‌شمار می‌رود.

در کنار مدل طلایی، عرضه سایر مدل‌های رنگی نیز امری محتمل است. بر این اساس گلکسی S20 پلاس در رنگ‌های آبی آسمانی، سفید ابری، قرمز، مشکی و خاکستری عرضه می‌شود. گلکسی S20 در کنار گزینه‌های فوق با یک مدل صورتی‌رنگ نیز عرضه می‌شود.

 

منبع : آی تی رسان

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید
امتیاز نویسنده
۵1star - عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید1star - عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید1star - عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید1star - عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید1star - عرضه سامسونگ گلکسی S20 اولترا با یک مدل رنگی جدید