HTC با کاهش درآمد مواجه شد

گزارش‌های منتشر شده از شرکت htc نشان می‌دهد که درآمد آن در ماه فوریه ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد کمتر شده است.

3242 - HTC با کاهش درآمد مواجه شد

شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی که در چند سال گذشته با بحران و فشارهای مالی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند ، به تازگی گزارش مالی ماهانه خود را منتشر کرده که نشان می دهد درآمدهای این شرکت که زمانی از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان موبایل در جهان به شمار می رفت، در فوریه ۲۰۲۰ ، تنها ۱۴ میلیون دلار بوده است. این بدان معناست که درآمد htc نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد و نسبت به ماه قبل از آن یعنی ژانویه، ۱۲ درصد کاهش یافته است.

بر اساس گزارش وب سایت gsmarena، همانطور که کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه تکنولوژی برآورد کرده بودند ، به نظر می‌رسد اوضاع برای شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی که چند سال پیش از غول‌های تکنولوژی موفق و بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند در جهان بود، اصلاً خوب پیش نمی رود و وضعیت آن همچنان رو به وخامت گزارش می شود.

با اینکه سالهای پیش برای این شرکت جزو بدترین سال های تجاری و اقتصادی به شمار می رود و این شرکت هر ساله متحمل ضرر و زیان های مالی هنگفتی می‌شد، اما اچ تی سی با هدف گذاری های بلندمدت و سرمایه‌گذاری بر روی فناوری‌های نوین و نوظهور همچون واقعیت افزوده و مجازی تصمیم دارد تا به مرور شرکتش را از خطر ورشکستگی و فروپاشی برهاند. حال اینکه این تصمیمات و اقدامات تا چه میزان برای این شرکت کارساز باشد، هنوز معلوم نیست.

 

منبع : ایسنا

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
HTC با کاهش درآمد مواجه شد
امتیاز نویسنده
۳1star - HTC با کاهش درآمد مواجه شد1star - HTC با کاهش درآمد مواجه شد1star - HTC با کاهش درآمد مواجه شدgray - HTC با کاهش درآمد مواجه شدgray - HTC با کاهش درآمد مواجه شد