جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس ۷T شد

دوربین وان‌پلاس ۷T پرو جایگاه سوم تست DxOMark را به خودش اختصاص داد.

6465 - جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس 7T شد

گوشی‌های هوشمند شرکت وان‌پلاس هیچ‌گاه به دلیل قابلیت‌هایشان در زمینه دوربین معروف نبوده و مدل وان‌پلاس ۷ پرو اولین گوشی از این شرکت است که گزینه‌های دوربینی مدنظر کاربران را ارایه می‌دهد.

بر اساس آخرین بررسی DxOMark، دوربین وان‌پلاس ۷T پرو که از سخت‌افزار و نرم‌افزار مدل ۷ پرو بهره می‌برد توانسته که در تست‌ها خوب ظاهر شود و همین موضوع باعث شده تا در تست DxOMark، دوربین این گوشی پس از گلکسی S10 و هواوی P30 Pro در جایگاه سوم قرار گیرد.

امتیاز کلی عملکرد دوربین این گوشی ۱۱۴ بوده، درحالی‌که امتیازات گلکسی S10 و هواوی P30 Pro هر دو ۱۱۶ است. این امتیاز برای وان‌پلاس ۷T پرو عالی بوده و منتقدان نیز نقاط قوت دوربین این گوشی را خروجی تصویر دقیق و طیف گسترده پویا می‌دانند. در تصاویر گرفته‌شده توسط این دوربین، رنگ‌ها زنده به نظر رسیده و در تمامی شرایط نیز تصاویر از جزئیات بالایی برخوردار هستند.

به‌هرحال، مشکلاتی کوچک در زمینه نویز، سایه‌اندازی، اثر هاله و تعادل رنگ سفید نیز وجود دارند. رنگ‌های این موارد در برخی از شرایط بیش‌ازحد گرم نشان داده می‌شوند.

منبع : آی تی رسان

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس ۷T شد
امتیاز نویسنده
۴1star - جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس 7T شد1star - جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس 7T شد1star - جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس 7T شد1star - جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس 7T شدgray - جایگاه سوم نصیب دوربین وان‌پلاس 7T شد