سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کرد

بعد از خبرهای اخیر درباره گوشی گلکسی فولد2 اکنون یک موضوع دیگر نیز درباره گوشی گلکسی فولد2 منتشر شده است که نشان می دهد این گوشی دارای قلم جدید است.

547 - سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کرد

یک منبع معتبر افشا کرده است که گوشی گلکسی فولد2 ، جانشین آینده گوشی فولد سامسونگ یکی از ویژگیهای نمادین قلم S گلکسی نوت را داراست.

شاید این خبر آنچنان مهم به نظر نرسد اما وقتی به این خبر فکر می کنید ، معنای زیادی پیدا می کند. ظاهرا گوشی گلکسی فولد2 با صفحه نمایش 7.7 اینچی وارد بازار خواهد شد که بیش از یک اینچ بزرگتر از گلکسی نوت 10 پلاس است. پس استفاده از صفحه نمایش با عملکرد قلم S قدیمی بی فایده خواهد بود. علاوه بر این ، با توجه به نشتهای جدید، احتمالا یک قلم جدید طراحی خواهد شد.

ما هنوز نمی دانیم که آیا سامسونگ با صفحه نمایش UTG همراه خواهد بود یا گزینه پلاستیکی را از فولد نسخه اول، نگه می دارد. گلکسی فولد 2 دارای نمایشگر Infinity V، حفره پانج و دوربین زیر نمایشگر است. افزون بر این گفته می شود گلکسی فولد 2 دارای دوربین 12 مگاپیکسلی اصلی، دوربین تله 64 مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید 12 مگاپیکسلی و یک سنسور سه بعدی ToF است.

منبع : انتخاب

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کرد
امتیاز نویسنده
31star - سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کرد1star - سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کرد1star - سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کردgray - سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کردgray - سامسونگ «گلکسی فولد2» را با قلم جدید S عرضه خواهد کرد

مطالب مرتبط