مشخصات پرچمداران Mi 10 شیائومی چیست ؟

شرکت شیائومی تصمیم دارد تا فردا در رویدادی به صورت آنلاین از پرچمداران سری Mi 10 خود رونمایی کند. تا به امروز شاهد انتشار اطلاعات مختلفی از پرچمداران Mi 10 شیائومی بودیم که بخش بزرگی از آن‌ها توسط خود این شرکت منتشر شده است. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، پرچمداران Mi 10 به همراه صفحه نمایش خمیده ۹۰ هرتز و فناوری شارژ سریع ۵۰ واتی عرضه می‌شوند.

6587 - مشخصات پرچمداران Mi 10 شیائومی چیست ؟

صفحه نمایش هر دو نسخه Mi 10 و Mi 10 Pro به صفحه نمایش AMOLED با میزان روشنایی ۱۲۰۰ نیتز مجهز شده‌اند. شیائومی در این دو پرچمدار از صفحه نمایش با نرخ بروزرسانی تصویر ۹۰ هرتز استفاده کرده که سرعت پنل لمسی آن ۱۸۰ هرتز است؛ همچنین صفحه نمایش این دو پرچمدار از فناوری HDR10+ نیز پشتیبانی می‌کنند.

34534 - مشخصات پرچمداران Mi 10 شیائومی چیست ؟

در این بین تصاویر جدیدی از پرچمدار Mi 10 لو رفته است که در آن به وجود باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی با قابلیت شارژ سیمی ۵۰ واتی، شارژ بی‌سیم ۳۰ واتی و شارژ معکوس ۱۰ واتی اشاره شده است. به گفته شیائومی، باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی پرچمدار Mi 10 به کمک فناوری شارز سریع ۵۰ واتی در مدت زمان ۴۵ دقیقه کامل شارژ می‌شود.

در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص حجم باتری نسخه Mi 10 Pro منتشر نشده است، اما برخی از شایعه‌ها به وجود فناوری شارژ سریع ۶۶ واتی در این پرچمدار اشاره دارند؛ حتی اخیراً چند عکس از شارژر ۶۶ واتی این پرچمدار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود.

به گفته شیائومی، آن‌ها از میان ترکیب‌های باتری ۴۸۵۰ میلی آمپر ساعتی با شارژر ۱۸ واتی، باتری ۴۷۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژر ۳۰ واتی، باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژر ۳۰ واتی و باتری ۴۰۵۰ میلی آمپر ساعتی با شارژر ۶۵ واتی تصمیم گرفتند تا با توجه به کارایی و میزان ضخامت باتری، ترکیب باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژر ۳۰ واتی را برای پرچمدار Mi 10 انتخاب کنند. این دو پرچمدار فردا به طور رسمی توسط شیائومی معرفی خواهد شد.

 

منبع : شهر سخت افزار

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
مشخصات پرچمداران Mi 10 شیائومی چیست ؟