بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد

بر اساس گزارش ها اپل تولید آزمایشی آیفون SE یا همان آیفون ۹ را آغاز کرده که این گوشی در ماه مارس رونمایی می شود.

666 - بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد

به گزارش تک رادار، طبق گزارش ها به نظر می رسد آیفون SE۲ وارد مرحله تولید آزمایشی شده و پیش بینی می شود در ماه مارس با نام iPhone ۹ رونمایی شود.

آیفون SE۲در حقیقت جانشین آیفون SE است که در سال ۲۰۱۶ میلادی به بازار عرضه شد. پیش بینی می شود این دستگاه با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

به گفته کارشناسان تولید انبوه این آیفون از اواسط ماه جاری میلادی(فوریه) آغاز می شود. علاوه بر آن گزارش های مختلف حاکی از آن است که این دستگاه به جای آیفون SE، آیفون ۹ نامیده می شود. آیفون ۹ برای عرضه در کشورهایی با اقتصاد نوظهور مانند هند در نظر گرفته شده و به همین دلیل قیمت آن به نسبت بقیه آیفون ها ارزان تر است.

این دستگاه مجهز به پردازشگر A۱۳ همراه ۳ گیگابایت RAM، لمس ۳ بعدی و قابلیت های لمسی دیگر است. همچنین طبق گزارش ها آیفون ۹ دارای نمایشگر ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون ۸ است. با این وجود احتمال دارد لبه های باریکی روی دستگاه دیده شود. علاوه برآن بریدگی روی نمایشگر وجود دارد. اما دوربین دستگاه نسبت به نسل قبلی ارتقا یافته است.

کارشناسان اعتقاد دارند عرضه آیفون ۹ کمک می کند کل فروش آیفون در ۲۰۲۰ میلادی از ۲۰۰ میلیون دستگاه فراتر شود.

منبع : مهر

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد
امتیاز نویسنده
41star - بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد1star - بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد1star - بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد1star - بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شدgray - بزودی آیفون ارزان قیمت رونمایی خواهد شد

مطالب مرتبط