خانواده گلکسی S20 سامسونگ چه زمانی عرضه می‌شود؟

سامسونگ قصد دارد تا کمتر از دو هفته دیگر یعنی 22 بهمن، به طور رسمی از نسل جدید از گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود، یعنی سری محصولات گلکسی اس 20 رونمایی کند. این در حالی است که تاکنون انبوهی از اطلاعاتی که سامسونگ در نظر داشت برای اولین بار در این مراسم از آن‌ها پرده‌برداری کند، فاش شده است. تنها اطلاعات مربوط به زمان عرضه این گوشی‌ها باقی مانده بود، که سایت رسمی این شرکت امروز آن را هم اعلام کرد.

4536 - خانواده گلکسی S20 سامسونگ چه زمانی عرضه می‌شود؟

چندی پیش بود که سامسونگ اعلام کرد تصمیم دارد سری گوشی‌های گلکسی اس 20 خود را در تاریخ 11 فوریه (22 بهمن) به همگان معرفی کند.‌ مانند سال‌های گذشته امسال نیز تا پیش از برگزاری مراسم معرفی نسل جدید از گوشی‌های سامسونگ، می‌توان به انبوهی از اطلاعات شامل، ویژگی‌ها و قابلیت‌ها، تصاویر رسمی و زنده و حتی قیمت نهایی این محصولات نیز دسترسی پیدا کرد. شاید تنها اطلاعات جذابی که بسیاری کاربران منتظر اعلام آن در این مراسم بودند، زمان دقیق عرضه گوشی‌های گلکسی اس 20 به بازار بود. اطلاعاتی که سامسونگ امروز به صورت رسمی آن را هم اعلام کرد.

تا قبل از این اطلاعاتی منتشر شده بود که نشان می‌داد سامسونگ تصمیم دارد نسل جدید از گوشی‌های پرچمدار خود در سری گلکسی اس را در هفته اول ماه مارس روانه بازار کند؛ اما در میان اطلاعات خبری از زمان دقیق عرضه این گوشی‌ها به بازار نبود. سامسونگ امروز با تایید این اطلاعات، به صورت رسمی در سایت خود اعلام کرد که قصد دارد این محصولات جدید را در تاریخ 6 مارس (16 اسفند) به بازار عرضه کند.

نسخه آمریکایی از سایت رسمی سامسونگ به تازگی یک پوستر ویژه از رویداد Unpacked را به نمایش گذاشته است که به کاربران اعلام می‌کند از هم اکنون می‌توانند خریداری یک نسخه از گوشی‌های جدید گلکسی اس 20 را رزرو کنند. باید توجه داشت که هنوز مرحله پیش‌فروش گوشی‌های جدید سامسونگ آغاز نشده است؛ بلکه سامسونگ قصد دارد با استفاده از این روش اطلاعات لازم را از علاقه‌مندان به این گوشی‌ها جمع آوری کند و در زمان آغاز مرحله پیش‌فروش، آن‌ها را سریعاً مطلع سازد. سامسونگ در سال‌های پیش نیز از این روش برای آگاه کردن علاقه‌مندان به محصولات جدید خود از زمان آغاز مرحله پیش‌فروش آن‌ها استفاده کرده بود و به همین دلیل این موضوع چندان عجیب نیست.

با کلیک بر روی این پوستر، یک کادر ورود اطلاعات نمایش داده می‌شود که از کاربران اطلاعاتی نظیر نام، آدرس ایمیل و کد پستی را دریافت می‌کند. کاربران همچنین باید در این مرحله اعلام کنند که قصد خریداری نسخه آنلاک یا غیرآنلاک از گوشی‌های گلکسی اس 20 را دارند. با وارد کردن این اطلاعات و فشردن کلید Reserve، یک صفحه جدید باز می‌شود و به کاربران نشان می‌‌دهد که منتظر دریافت یک ایمیل باشند تا بتوانند مراحل پیش‌فروش گوشی‌های گلکسی اس 20، برای دریافت آن‌ها در تاریخ 6 مارس (16 اسفند) را تکمیل کنند.

43535 - خانواده گلکسی S20 سامسونگ چه زمانی عرضه می‌شود؟

به این ترتیب به نظر می‌رسد سامسونگ تاریخ 16 اسفند را برای تحویل نخستین نمونه‌ها از سه گوشی گلکسی اس 20، اس 20 پلاس و اس 20 الترا را در نظر گرفته است. انتظار می‌رود علاوه بر آمریکا، در این تاریخ گوشی‌های گلکسی اس 20 در چند کشور دیگر نیز در دسترس کاربران قرار بگیرد.

 

منبع : شهر سخت افزار

 

مطالب مرتبط