نسخه ۵G گوشی تاشو موتورولا «ریزر ۲۰۱۹» تولید خواهد شد

شرکت موتورولا در گوشی ریزر ۲۰۱۹ از یک تراشه بی نظیر اسنپدراگون ۷۱۰ بهره می برد اما دارای اتصال ۵G نیست. با این حال ، قرار است شرکت تابعه Motorola Mobility از نسخه ۵G این گوشی رونمایی کند.

356354 - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شد

قرار است گوشی های جدید در مرکز نمایشگاه بین المللی ووهان در شهر ووهان معرفی شود. البته این تصادفی نیست که این تلفن نیز در این مکان رونمایی می شود چرا که کارخانه لنوو نیز در این شهر است.

7575 - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شد

فعلا معلوم نیست که آیا موتورولا برخوردار از ۵G در سطح جهان به فروش می رسد یا خیر. در حال حاضر به نظر می رسد پاسخ منطقی منفی است و احتمالا فروش فقط در بازار داخلی انجام می شود و بعد از مدتی به بازارهای خارجی نیز وارد می شود. به هر حال ، این اتصال به روزرسانی شده با چیپست جدیدی همراه خواهد بود و احتمالا شاهد تراشه اسندپدراگون۷۶۵G یا مدیاتک خواهیم بود. گرچه گزینه های دیگری نیز وجود دارند اما اینها محتمل ترین گزینه های فعلی محسوب می شوند.

منبع : انتخاب

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
نسخه ۵G گوشی تاشو موتورولا «ریزر ۲۰۱۹» تولید خواهد شد
امتیاز نویسنده
۴1star - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شد1star - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شد1star - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شد1star - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شدgray - نسخه 5G گوشی تاشو موتورولا «ریزر 2019» تولید خواهد شد