تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد

شرکت LG تصمیم دارد تا پایان سال 2021، به وضعیت خود در بازار موبایل سروسامان ببخشد. ظاهرا گوشی های اقتصادی ال جی هم قسمتی از این بار را به دوش خواهند کشید و حالا دو مدل جدید در راه هستند.

53645 - تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد

ایوان بلس، افشاگر سرشناس حوزه فناوری، به تازگی عکس‌هایی را از دو موبایل ال جی با شماره مدل‌های L555DL و L455DL در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. او به مشخصات سخت افزاری دستگاه‌ها اشاره‌ای نکرده است؛ اما به نظر می‌رسد با دو گوشی اقتصادی ال جی از سری‌ Journey یا Solo مواجه هستیم.

ظاهرا هر دو محصول در آمریکا، توسط اپراتور Tracfone عرضه خواهند شد. در تصاویر می‌توانیم ناچ قطره‌ای و رابط کاربری آن‌ها را ببینیم که احتمالا UX 8.0 بر پایه اندروید 9 است. حتما در آینده نزدیک، اطلاعات کامل تری هم از این دو گوشی هوشمند منتشر می‌شود.

اما آخرین گزارش مالی LG، از کاهش 25 درصدی فروش موبایل در مقیاس سالانه حکایت داشت. البته این کمپانی توانست در سه ماهه چهارم سال 2019، زیان عملیاتی خود را نسبت به سه ماهه سوم کاهش دهد. برای سال پیش‌رو، ال جی امید زیادی به فروش بالای گوشی های 5G در کره جنوبی بسته است.

منبع : گجت نیوز

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد
امتیاز نویسنده
41star - تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد1star - تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد1star - تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد1star - تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شدgray - تصاویری از دو گوشی اقتصادی LG منتشر شد

مطالب مرتبط