اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد

شیائومی تصمیم دارد تا در ماه آینده از پرچمدارهای جدید خود در قالب سری می ۱۰ رونمایی کند اما چند هفته مانده به این رویداد تصاویر زنده منتسب به آن به دست رسانه ها رسیده است.

56464 - اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد

شبکه اجتماعی ویبو که صدها میلیون چینی را گرد هم آورده، به محلی برای افشای اطلاعات گجت ها قبل از رونمایی بدل شده است. اینبار نوبت به شیائومی می ۱۰ پرو بود که تصاویرش قبل از معرفی دیده شوند. بر اساس این تصاویر پرچمدار مذکور از دوربین چهارگانه با دو فلاش بهره خواهد برد و قسمت پشتی آن تا حد زیادی شبیه می نوت ۱۰ است.

چیدمان عمودی دوربین اصلی در نوع خود جالب است. در بخش بالایی این ماژول سه دوربین و فلاش در کنار هم قرار گرفته اند و پایین تر از آنها سنسور چهارم و فلاش دوم به صورت مجزا تعبیه شده اند. ستاره این ترکیب احتمالا سنسور واید ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ خواهد بود. همانطور که انتظار می رفت در پنل پشتی خبری از سنسور اثر انگشت فیزیکی نیست چرا که زیر نمایشگر کار شده است.

یکی دیگر از این عکس ها پنل جلویی را به تصویر می کشد اما چون نمایشگر خاموش است بعید نیست با یک ماکت طرف باشیم هرچند حضور جعبه و لوازم جانبی گوشی این احتمال را تضعیف می کند.

دیگر نکات مهم پیرامون گوشی نشان 5G روی جعبه و شارژ ۶۵ واتی است که پیش از این گمانه زنی های بسیاری را پیرامون آن شنیده بودیم. بر اساس شایعات موجود این شارژر قادر است باتری ۴۸۰۰ میلی آمپر ساعتی شیائومی می ۱۰ پرو را در ۳۵ دقیقه به صورت کامل شارژ کند.

بر اساس بنری که چند روز قبل منتشر شده بود شیائومی احتمالا سری می ۱۰ را روز ۲۲ بهمن معرفی خواهد کرد. البته دلیل این اقدام مشخص نیست چون مراسم رونمایی از سری گلکسی اس ۲۰ هم برای همین روز رزرو شده و بدون شک محصول شیائومی در سایه آن قرار خواهد گرفت.

منبع : دیجیاتو

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد
امتیاز نویسنده
41star - اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد1star - اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد1star - اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد1star - اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شدgray - اطلاعات کامل شیائومی Mi10 پرو منتشر شد

مطالب مرتبط