اطلاعات ال جی W20 منتشر شد

شش ماه پیش بود که در خبرها خواندیم ال جی دبلیو ۱۰ (LG W10) به همراه ال جی دبلیو ۳۰ (LG W30) و دبلیو ۳۰ پرو رسما معرفی شد. در این بین اما جای یک عدد ۲۰ خالی است!

363456 - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد

این تلفن هوشمند اخیراً در فهرست کنسول Google Play توسط افراد ۹۱Mobiles مشاهده شده است. همانطور که از نام این دستگاه پیداست، این دستگاه درست بین W10 و W30 قرار خواهد گرفت. برای کسانی که این خانواده را نمی‌شناسند باید بگویم خانواده ال جی دبلیو را گوشی هایی که این شرکت به صورت آنلاین می فروشد، تشکلی می دهند. به این ترتیب هزینه بازیابی و مرچندایزینگ کمتر باعث می شود قیمت کلی کاهش پیدا کند.

با مراجعه به لیست ، اکنون بعضی  مشخصات اصلی ال جی W20 به همراه طراحی جلو را در اختیار شما قرار می دهیم. طبق لیست LG W20 با یک چیپست ارزان Spreadtrum SC9863A با حافظه رم ۳ گیگابایت رم ارایه می شود. علاوه بر این، این دستگاه با نمایشگر HD + با رزولوشن ۷۲۰ × ۱۵۲۰ پیکسل و تراکم پیکسلی ۳۲۰ PPI همراه خواهد بود. با نگاهی به طراحی ، این گوشی از حاشیه های باریک در کنار و یک حاشیه پایین بزرگ برخوردار است. متأسفانه، این کنسول طراحی پشت دستگاه را نشان نداد.

74567 - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد

گوشی ارزان ال جی همراه با سیستم عامل اندروید ۹ اجرا خواهد شد. برای افرادی که نمی دانند باید بگوییم چیپست Spreadtrum SC9863A در سال ۲۰۱۹ ارایه شد. این چیپست با هشت هسته Cortex A55 با کلاک ۱٫۶ گیگاهرتز همراه است. برای گرافیک آن از PowerVR GE8322 GPU استفاده می کند. با این وجود انتظار بر این است که اطلاعات بیشتری در ماه های آینده در وب ظاهر شود. از نظر قیمت گذاری، ما انتظار داریم که دقیقاً مانند نسل قبلی LG W10 ، دارای قیمت ۱۲۶ دلار باشد.

منبع : ترنجی

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
اطلاعات ال جی W20 منتشر شد
امتیاز نویسنده
۵1star - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد1star - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد1star - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد1star - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد1star - اطلاعات ال جی W20 منتشر شد