هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت

«ایوان بلس» (Evan Blass) که از او به عنوان پادشاه افشاگران دنیای تکنولوژی یاد می شود، جدیدترین رندر از هواوی پی 40 پرو را منتشر کرد.

56757 - هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت

به نظر بلس هواوی پی 40 پرو بدنه سرامیکی داشته و گوشه های آن خمیده خواهند بود. جالب ترین بخش طراحی، ماژول عظیم دوربین است که پنج سنسور را در خود جای داده که یکی از آنها دوربین تله فوتو پریسکوپی خواهد بود.

طبق اطلاعات فنی کمپانی Leica، دوربین های هواوی پی 40 پرو فاصله کانونی معادل 240-18 میلی متر را پوشش می دهند که به معنی دستیابی به بزرگنمایی بیش از 13 برابری به کمک نرم افزار بین دوربین های فوق عریض و تله فوتو خواهد بود.

در قسمت جلو نمایشگر بدون ناچ به چشم می خورد که در حفره گوشه سمت چپ آن دو دوربین سلفی قرار گرفته اند. دکمه های ولوم و پاور نیز همچنان در محل همیشگی خود در فریم راست تعبیه شده اند. در فریم پایین درگاه USB-C و اسپیکر به چشم می خورد. متاسفانه خبری از جک 3.5 میلیمتری هدفون نیست.

هواوی پی 40 و پی 40 پرو اوایل فروردین ماه سال آینده در پاریس معرفی خواهند شد. بر اساس گزارشاتی که قبلاً منتشر شده اند، این دو محصول از رابط کاربری EMUI 10 بر پایه اندروید 10 برخوردارند ولی همانند میت 30 از اپلیکیشن های گوگل بی بهره خواهند بود.

منبع : دیجیاتو

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت
امتیاز نویسنده
41star - هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت1star - هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت1star - هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت1star - هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشتgray - هواوی P40 پرو بدنه سرامیکی خواهد داشت

مطالب مرتبط