تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!

گوشی شیائومی MI 10 به زودی معرفی خواهد شد. Xiaomi Mi 10 به تازگی در چندین عکس جدید دیده‌شده است که به نظر می‌رسد ساختگی باشد.

5675 - تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!

سال 2020 مصادف است با دهمین سالگرد شرکت شیائومی و به همین دلیل، اهمیت گوشی شیائومی MI 10 بسیار بالا رفته است. اخیرا رندر‌های مختلفی از پرچمدار آینده شیائومی منتشر شده که نشان دهنده‌ی علاقه بسیار زیاد کاربران به محصولات این شرکت است. همینطور می‌توان حدس زد که زمان معرفی این گوشی نزدیک است. در همین رابطه، روز گذشته عکس واقعی از این گوشی منتتشر شد؛ همان‌گونه که می‌دانید با وجود اینکه تصاویر رندر عناصر اصلی طراحی گوشی را نشان می‌دهد، اما تصاویر گوشی در دنیای واقعی بسیار جذاب‌تر است.

گوشی شیائومی MI 10مشابه تصاویری که پیش از این منتشر شده بود، این تلفن هوشمند سوراخ سلفی روی نمایشگر دارد و لبه‌های آن خمیده است. موقعیت هول پانچ در سمت چپ قسمت بالایی نمایشگر است. به لطف کوچک شدن قطعات، حاشیه اطراف بسیار باریک شده‌اند. در کل، گوشی شیائومی MI 10 صفحه نمایش قابل قبولی دارد و عناصر بصری آن بسیار شگفت انگیز است. علاوه بر این، می‌توان نسخه MIUI 11.0.2 را نیز مشاهده کرد که در رابط تنظیمات گوشی نمایش داده شده است.

طبق گفته‌ی بعضی از کاربران، در قسمت دوربین عقب این گوشی هوشمند در عکس ناهماهنگی‌هایی وجود دارد. خصوصا نور در دوربین طبیعی نیست و اثر هاله در قسمت پشتی این گوشی هوشمند، یک از هم گسیختگی آشکار دارد. به این همین دلایل، به احتمال زیاد این تصاویر ساختگی و کار یکی از کاربران مشتاق بوده است. اما طرح کلی آن، مطابق با اطلاعاتی است که تا کنون منتشر شده.

منبع : گجت نیوز

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!
امتیاز نویسنده
41star - تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!1star - تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!1star - تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!1star - تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!gray - تصویر منتشر شده از شیائومی MI 10 جعلی است!

مطالب مرتبط