انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون

رندرهایی از آیفونSE۲ منتشر شده که نشان می دهد این دستگاه شبیه آیفون ۸ نمایشگر کوچکتری دارد و در آن از اسکنر اثر انگشت استفاده شده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx  - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون

به گزارش دیلی میل، رندرهای منتشر شده از آیفون SE جدید نشان می دهد طراحی آن تا حد زیادی شبیه آیفون ۸ است که ۲ سال قبل عرضه شد.

این موبایل که نسخه ارزانتری است پیش از این با نام آیفون SE۲ یا آیفون ۹ نیز شناخته شده است. دستگاه مذکور نمایشگری مانند آیفون۸ و همچنین یک اسکنر اثر انگشت Touch IDخواهد داشت.

وب سایت های OnLeaks و iGeeksBlog این رندرها را منتشر کرده اند. در این تصاویر آیفون مذکور یک نمایشگر لمسی ۴.۷ اینچی دارد. ابعاد این دستگاه ۵.۴ در ۲.۶ اینچ با قطر ۰.۳ اینچی است. بنابراین ضخامت آن نیز اندکی بیشتر از آیفون ۸ است.

7456 1 - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون

این درحالی است که طول آیفون ۱۱، ۵.۹۴ اینچ است، بنابراین آیفون SE برای کاربرانی جذاب است که دوست دارند موبایل در کف دستشان جای بگیرد.

آیفون ۸ آخرین دستگاهی بود که با اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در نمایشگر به بازار عرضه شد. دستگاه های بعدی این شرکت مجهز به اسکنر صورت شدند. اما رندرهای جدید نشان می دهند اسکنر اثر انگشت در نسخه ارزانتر آیفون SE۲ احیا می شوند. همچنین پشت دستگاه یک دوربین وجود دارد و از پردازشگر A-۱۳ Bionic در دستگاه استفاده می شود. همین پردازشگر در آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو نیز وجود دارد.

این نسخه ارزانتر در سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد.

 

منبع : مهر

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون
امتیاز نویسنده
۴1star - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون1star - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون1star - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون1star - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفونgray - انتشار رندرهای جدید از نسخه ارزانتر آیفون