آیا اندروید ۱۰ برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟

گلکسی M30 سامسونگ از جمله گوشی هایی است که توجه زیادی را به خود جلب کرده است و انتظار می رود بعد از ورود OneUI 2.0 و اندروید ۱۰ نیز جذابیت بیشتری کسب کند و گواهینامه های جدید نشان می دهد که ممکن است زودتر از آنچه انتظار می رفت این اتفاق بیفتد.

656565 - آیا اندروید 10 برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟

گوشی گلکسی M30s می تواند اندروید ۱۰ را زودتر از آنچه انتظار می رود دریافت کند. براساس آخرین نقشه راه به روزرسانی محصولات سامسونگ، انتظار می رود M30 در ماه مه سال ۲۰۲۰ برابر با اردیبهشت ماه سال ۹۹ شمسی به روز شوند.

دستگاه هایی مانند M20 و M30 برای چرخه به روزرسانی ژانویه ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بودند ، اما در عوض در ماه دسامبر سال گذشته نسخه OTA را در هند دریافت کردند. این اولین نشانه بود که مشخص کرد روند به روزرسانی ها سریعتر از همیشه است. این اطلاعات افشا شده مربوط به نسخه های SM-M307F و DS است و به نسخه سیستم عامل M307F.001 اشاره می کند. با این حال ، نکته اصلی در اینجا این است که به طور معمول صدور گواهینامه وای فای نشانه ای از نزدیک بودن امکان به روزرسانی است.

گوشی گلکسی M30 دارای پنل ۶٫۴ اینچی سوپر و تراشه اکسینوس ۹۶۱۱ SoCهمراه با ۴ گیگابایت یا ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه ، یک باتری بزرگ ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و تنظیم دوربین سه گانه (۴۸ مگاپیکسلی، ۸مگاپیکسلی اولترا واید و دوربین عمقی ۵ مگاپیکسلی است. قیمت پایه این گوشی حدود ۲۰۰ دلار است.

 

منبع : انتخاب

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
آیا اندروید ۱۰ برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟
امتیاز نویسنده
۴1star - آیا اندروید 10 برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟1star - آیا اندروید 10 برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟1star - آیا اندروید 10 برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟1star - آیا اندروید 10 برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟gray - آیا اندروید 10 برای گلکسی M30s عرضه می‌شود؟