چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟

اپل امسال بنا دارد از چهار مدل آیفون 5G رونمایی کند که از فرکانس‌های زیر ۶ گیگاهرتز پشتیبانی خواهند کرد.

5464 - چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟

مینگ‌چی کو، تحلیلگر ارشد حوزه‌ی اپل، به‌تازگی مدعی شده این شرکت امسال تنها آیفون‌‌های 5G سازگار با فرکانس‌های زیر ۶ گیگاهرتز را عرضه می‌کند و تولید آیفون‌هایی با پشتیبانی از فرکانس mmWave که سرعت بسیار چشمگیر یک گیگابایت‌بر‌ثانیه را در اینترنت همراه ممکن می‌کند، به سال ۲۰۲۱ موکول می‌شود.

مینگ‌چی کو تخمین زده است کوپرتینویی‌ها در نیمه‌ی دوم امسال حدود ۶۰ میلیون آیفون با قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه (5G) با فرکانس ۶ گیگاهرتزی و حدود ۸ میلیون دستگاه آیفون را با پشتیبانی از mmWave عرضه کنند.

این تحلیگر خاطرنشان کرده است اپل احتمال دارد آیفون‌های mmWave را فقط در بازارهای منتخب عرضه کند و احتمالا از مودم‌های جهانی کوالکام در تمام مدل‌ها بهره ببرد. به‌صورت کلی، انتظار می‌رود امسال چهار مدل آیفون 5G عرضه شود که گفته می‌شود هر چهار دستگاه نمایشگرهای OLED با اندازه ۴/۵ تا ۷/۶ اینچی خواهند داشت؛ هرچند مینگ‌چی کو ادعا کرده است احتمال دارد یکی از این چهار آیفون صفحه‌نمایش LCD داشته باشد. باید منتظر بود و دید پیش‌بینی این تحلیلگر فناوری چقدر رنگ واقعیت می‌گیرد.

منبع : زومیت

 

 

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟
امتیاز نویسنده
41star - چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟1star - چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟1star - چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟1star - چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟gray - چه مشخصاتی در آیفون های 5G اپل پشتیبانی می‌شوند؟

مطالب مرتبط