سامسونگ بازار گوشی های ۵G را در دست گرفت

طبق داده‌های موجود، بیش از نیمی از تمام تلفن‌های ۵G فروخته شده در سال ۲۰۱۹ توسط سامسونگ ساخته شده است.

45645 - سامسونگ بازار گوشی های 5G را در دست گرفت

به گزارش دیلی‌میل، بر اساس داده‌های موجود، بیش از نیمی از همه ی تلفن‌های ۵G فروخته شده در سال ۲۰۱۹ توسط سامسونگ ساخته شده است.

سامسونگ بیش از ۶.۷ میلیون تلفن هوشمند Galaxy ۵G را در سطح جهان ارسال کرده است؛ غول فناوری کره‌ای ۵۳.۹ درصد از بازار گوشی های هوشمند ۵G را تشکیل می‌دهد.

اخبار رسیده حاکی از آن است که Galaxy Tab S۶ ۵G در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ در کره جنوبی عرضه می‌شود.

طبق داده‌های حاصل از بررسی‌های Counterpoint، سامسونگ حدود ۵۴ درصد از بازار جهانی گوشی‌های هوشمند ۵G را از ماه نوامبر به خود اختصاص داده است.

اپل، هنوز هم یک دستگاه ۵G را عرضه نکرده و فعلا سامسونگ بازار گوشی موبایل ۵G را در دست دارد.

غول فناوری کره جنوبی دارای ۵ دستگاه Galaxy ۵G در سطح جهان، گلکسی S۱۰ ۵G ، نوت ۱۰ ۵G ، نوت ۱۰+ ۵G ، Galaxy A۹۰ ۵G و Galaxy Fold ۵G است.

Galaxy S۱۰ ۵G سال گذشته برای زمان آغاز به کار در شبکه های ۵G به بازار عرضه شد و فروش خوبی هم در سطح جهان داشته است.

این شرکت در ماه سپتامبر دو میلیون گوشی هوشمند ۵G فروخته بود؛ رئیس تحقیقات و توسعه فناوری اطلاعات این شرکت کره جنوبی گفت: برای سامسونگ، سال ۲۰۲۰ سال Galaxy ۵G خواهد بود و ما مشتاق هستیم که ۵G را در گوشی‌های بیشتری عرضه کنیم.

سامسونگ در IFA ۲۰۱۹ در ماه سپتامبر اعلام کرد از زمان عرضه اولین بازار در ماه مه ، دو میلیون تلفن ۵G هوشمند فروخته است و پیش بینی کرده است که فروش دستگاه‌های شبکه نسل بعدی خود تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۴ میلیون دستگاه برسد.

براساس تحقیقات Counterpoint Research تلفن‌های هوشمند ۵G تنها یک درصد از فروش جهانی تلفن‌های هوشمند را در سال ۲۰۱۹ تشکیل می‌دهند.

پیتر ریچاردسون، مدیر تحقیقات Counterpoint Research به MailOnline گفت: هم در کره جنوبی و هم در ایالات متحده، سامسونگ فقط برای برتری سهم در بازار توسط اپل به چالش کشیده شده است و از آنجایی که اپل هنوز هیچ محصول ۵G را راه اندازی نکرده است، سامسونگ دارای چند چالش است.

وی گفت: بیشتر تلفن‌های هوشمند ۵G توسط پیشگامان فناوری و پذیرندگان اولیه خریداری شده‌اند و سال ۲۰۲۰ شاهد حضور گسترده شبکه و طیف زیادی از تلفن‌های هوشمند با قیمت‌های مناسب‌تر خواهیم بود.

منبع : فارس

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
سامسونگ بازار گوشی های ۵G را در دست گرفت
امتیاز نویسنده
۵1star - سامسونگ بازار گوشی های 5G را در دست گرفت1star - سامسونگ بازار گوشی های 5G را در دست گرفت1star - سامسونگ بازار گوشی های 5G را در دست گرفت1star - سامسونگ بازار گوشی های 5G را در دست گرفت1star - سامسونگ بازار گوشی های 5G را در دست گرفت