انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو

شایعه های متعددی درباره هواوی پی ۴۰ شنیده ایم که مهمترین آن ها رندر هواوی پی ۴۰ و هواوی پی ۴۰ پرو با نمایشگر ۴ لبه خمیده بود. امروز اطلاعات جدیدی منتشر شده و در ادامه با هم رندرهای هواوی پی ۴۰ پرو را خواهیم دید.

54634 - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو

طبق گزارش های جدید هواوی پی ۴۰ پرو از نمای جلو، شباهت بسیاری با گوشی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ دارد. به بیان بهتر، این دستگاه دارای یک حفره درون نمایشگر است که دوربین سلفی در آن قرار می گیرد. با توجه به اینکه هواوی از ناچ های بزرگ در پرچمداران جدید خود استفاده می کند، کاربرد دوربین پانچ هول در محصول جدید، امری جسورانه تلقی می شود.

گوشی هواوی پی ۴۰ پرو به یک نمایشگر منحنی بدون حاشیه مجهز بوده و امکان مشاهده صفحه کامل را میسر می کند. علیرغم کاربرد نمایشگرهای تخت، مدل منحنی محبوبیت بسیاری نزد کاربران دارد.

432432 - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو

در قسمت پشتی دستگاه جدید هواوی، یک ماژول دوربین قرار گرفته که در طی چند هفته اخیر، رندرهای متعددی درباره آن منتشر شده اند. این ماژول مستطیلی جایگاه حداقل پنج سنسور تصویربرداری و یک فلش LED دوگانه بزرگ است. طبق شایعات مختلف، دوربین این گوشی از قابلیت بزرگنمایی اپتیکال ۱۰ برابر پشتیبانی می کند.

درباره مشخصات فنی هواوی P40 پرو از پردازنده کایرین ۹۹۰ با فناوری 5G استفاده می کند. این تراشه از پیشرفته ترین لیتوگرافی 7 نانومتری EUV و همچنین مودم 5G بهره می برد. کایرین 990 با فناوری 5G نخستین تراشه موبایل با بیش از 10.3 میلیارد ترانزیستور است.

گوشی هوشمند جدید هواوی از فناوری 5G حالت دوگانه NSA (حالت غیرمستقل) و SA (حالت مستقل) نیز پشتیبانی می کند. این تکنولوژی باعث افزایش پوشش ناحیه برای گوشی های NSA می شود. در نهایت باید بگوییم که هواوی به احتمال زیاد در ماه مارس سال آینده، از P40 پرو رونمایی خواهد کرد.

آیا شما هم منتظر هواوی پی ۴۰ پرو هستید؟

منبع : ترنجی

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو
امتیاز نویسنده
41star - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو1star - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو1star - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو1star - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پروgray - انتشار رندرهای جدید از هواوی P40 پرو

مطالب مرتبط