گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار

انتظار می‌رود اسفند امسال در کنگره جهانی موبایل، کمپانی LG از گوشی پرچمدار V60 رونمایی کند. اما احتمالا پیش از آن، گوشی اقتصادی ال جی نئون پلاس (LG Neon Plus) معرفی خواهد شد.

5645 - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار

تصویر لو رفته‌ی زیر، نمایانگر طراحی این دستگاه است. وجود حاشیه‌های ضخیم در اطراف صفحه نمایش، چهره‌ی ال جی نئون پلاس را مشابه گوشی‌های سال ۲۰۱۶ جلوه می‌دهد. همچنین می‌توانیم ببینیم که یک دوربین ۸ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی در حاشیه فوقانی نمایشگر وجود دارد.

76856 - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار

کلید پاور در سمت راست؛ اما دکمه‌های تنظیم صدا و دکمه اختصاصی گوگل اسیستنت در سمت چپ تعبیه شده‌اند. باتری این گوشی ال جی از طریق درگاه microUSB شارژ می‌شود. در ضمن، کاربران می‌توانند از جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون نیز استفاده کنند.

این تصویر اطلاعاتی از نام تراشه، سایز صفحه نمایش، ظرفیت رم و باتری دستگاه به ما نمی‌دهد. فعلا قیمت گوشی ال جی نئون پلاس هم بر ما پوشیده است. تاریخ درج شده روی لاک اسکرین، به اول آگوست ۲۰۲۰ اشاره دارد؛ ولی احتمال بر این است نمایشگاه CES که اواسط همین ماه در لاس‌وگاس برگزار می‌شود، محل رونمایی از این محصول باشد.

منبع : گجت نیوز

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار
امتیاز نویسنده
۴1star - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار1star - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار1star - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار1star - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازارgray - گوشی LG Neon Plus با ظاهری قدیمی در راه بازار