نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ رونمایی خواهد شد

نسل دوم هواوی میت X به عنوان جانشین اصلی گوشی انعطاف پذیر هواوی، با نمایشگر انعطاف پذیرتر و لولاهای بهینه شده در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ از راه می رسد.

575 - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد

با اینکه مدت ها از عرضه نخستین گوشی انعطاف پذیر ۵G هواوی به نام میت X می گذرد، اما این محصول در بازار کمیاب شده است. هواوی به تازگی از گوشی میت Xs و رونمایی آن در سال آینده خبر داد که نسخه بهبودیافته میت X بوده و دارای لولاها و نمایشگر بهتری است. این دستگاه احتمالا در نمایشگاه MWC 2020 معرفی خواهد شد. اما تکلیف نسل دوم میت X چه می شود؟

ظاهرا نسل دوم هواوی میت X در نیمه دوم سال آینده از راه می رسد. تامین کنندگان پنل و لولاهای این دستگاه، از قبل به تولید انبوه اجزای سازنده میت X2 پرداخته اند. شایع شده که تامین کننده لولا برای گوشی های جدید، کمپانی Jarllytec است.

4353 - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد

البته هواوی بعدها با یک تولیدکننده گوشی های هوشمند چینی دیگر نیز همکاری خواهد کرد. اما با توجه به اینکه پیچیدگی و قابلیت اطمینان اجزای سازنده دستگاه باید مورد آزمایش قرار گیرند، این شرکت صریحا به برنامه های آینده خود اشاره ای نداشته است.

به نظر می رسد که نسل دوم میت X به همراه سری میت ۴۰ در سال آینده رونمایی می شود. این دستگاه ها احتمالا از پردازنده های سری ۱۰۰۰ کایرین و فناوری بومی ۵G بهره می برند.

طبق گزارش های اخیر، پردازنده کایرین ۱۰۲۰ با کدنام بالتیمور از فناوری ساخت ۵ نانومتری TSMC استفاده خواهد کرد که موجب بهبود ۵۰ درصدی کارایی آن نسبت به کایرین ۹۹۰ خواهد شد. معماری CPU نیز از کورتکس A76 به کورتکس A78 ارتقا خواهد یافت. جالب اینکه کوالکام هنوز در جدیدترین پردازنده خود یعنی اسنپدراگون ۸۶۵ از هسته های کورتکس A77 استفاده می کند.

منبع : کلیک

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ رونمایی خواهد شد
امتیاز نویسنده
۴1star - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد1star - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد1star - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد1star - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شدgray - نسل دوم هواوی میت X در سه ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد