سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

به نام گذاری خانواده گلکسی A 2019 و گلکسی M حتما توجه کرده اید. به طور مثال گلکسی ای ۱۰ تا گلکسی ای ۹۰ یا گلکسی ام ۱۰ تا گلکسی ام ۶۰ و مطمئنا متوجه شده‌اید که منظور نام گذاری دو رقمی سامسونگ است. اکنون به نظر می رسد شاید خانواده گلکسی اس ۲۰۲۰ با نام گذاری دو رقمی ارایه شود. براساس جدیدترین اطلاعات گفته می شود که سامسونگ گلکسی اس ۲۰ (Galaxy S20) برای سال ۲۰۲۰ ارایه خواهد شد.

65745 - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

همانطور که در توییت یکی از منابع نزدیک به سامسونگ و قابل اعتماد در زمینه اطلاعات لو رفته دستگاه های این شرکت کره ای می بینید، نام گلکسی اس ۲۰ یا Galaxy S20 برای پرچمدار آتی سامسونگ تایید می شود.

65334 - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

مشخصا انتظار ندارید که شاهد ارایه گلکسی اس ۱۱ و گلکسی اس ۲۰ در کنار یکدیگر باشیم. این به ما می گوید که نام گذاری خانواده پرچمدار سال ۲۰۲۰ سامسونگ آغاز راهی طولانی برای ۹ عضو دیگر خواهد بود.

در این رندر ما سه دوربین را می بینیم که یکی از آن ها پریکسوپی است، یکی دوربین اصلی بوده و یکی هم احتمالا دوربین فوق عریض باشد. این دوربین ها در همان قاب قبلی که لو رفته بود جایگذاری شده و بعید نیست که این اطلاعات صحیح باشد.

به نظر می رسد که این مربوط به نسخه میانی خانواده گلکسی اس ۲۰ باشد و برای مدل پلاس یا مدل اقتصادی شاهد طراحی متفاوتی باشیم. به صورت کلی این طراحی کمی باکسی طور با گوشه های تیز است که بیشتر به خانواده گلکسی نوت اشاره دارد تا گلکسی اس. شاید هم این همان نسلی باشد که سامسونگ بخواهد خانواده گلکسی اس را با گلکسی نوت ادغام کند تا معرفی شهریور را برای گوشی تاشو خالی کند!

نظر شما چیست؟ گلکسی اس ۲۰ می تواند با ایت طراحی پیروز باشد؟

منبع : ترنجی

شناسنامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب
عنوان مطلب
سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود
امتیاز نویسنده
51star - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود1star - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود1star - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود1star - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود1star - سامسونگ گلکسی S20 سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

مطالب مرتبط