بزودی بروزرسانی iOS 13.3 به صورت عمومی عرضه می‌شود

طبق اطلاعات منتشر شده از اسناد یک اپراتور ویتنامی، بروزرسانی iOS 13.3 برای گوشی‌های آیفون و watchOS 6.1.1 برای ساعت‌های هوشمند اپل در تاریخ ۱۱ دسامبر برابر با ۲۰ آذر ماه عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که اکثر مشکلات امنیتی iOS 13 در این بروزرسانی برطرف شود.

634564 - بزودی بروزرسانی iOS 13.3 به صورت عمومی عرضه می‌شود

به تازگی مدارکی از از یک اپراتور ویتانمی منتشر شده است که بر اساس آن طی روزهای آینده جدیدترین نسخه از بروزرسانی iOS 13 عرضه خواهد شد. کاربران محصولات اپل در iOS 13.3 ویژگی‌های جدیدی مانند تعیین کردن محدودیت برای مخاطبین در بخش Screen Time و راهکارهای جدید برای محدود کردن ارتباطات را تجربه خواهند کرد.

در iOS 13.3 والدین می‌توانند با محدود کردن افرادی که توانایی ارتباطات برقرار کردن با فرزندشان را دارند، کنترل بیشتری بر روی فعالیت‌های آن‌ها با گوشی‌های هوشمند داشته باشند. به طور مثال والدین می‌توانند گوشی فرزند خود را به شکلی محدود کنند که بتواند در ساعت‌های مشخصی با افراد مشخص شده مانند اعضای خانواده در لیست مخاطبین تماس بگیرد.

این قابلیت در برنامه فیس تایم، بخش ارسال پیامک و برقراری تماس کار می‌کند. همچنین در این بروزرسانی امکان غیر فعال کردن استیکرهای Memoji هم اضافه شده است. شاید بعضی از کاربران پس از مدتی از قابلیت Memoji خسته شوند، در همین راستا می‌توانند با غیر فعال کردن آن مانند گذشته از ایموجی‌های کلاسیک را در صفحه کلید گوشی خود مشاهده کنند.

اپل در ابتدا نسخه آزمایشی iOS 13.3 را در تاریخ ۵ دسامبر برای تسترهای iOS عرضه کرده بود تا مشکلات این بروزرسانی مشخص و برطرف شوند. حال به نظر می‌رسد که iOS 13.3 تکمیل شده است و اپل قصد دارد تا نسخه نهایی آن را به صورت عمومی برای تمام کاربران عرضه کند.

منبع : شهر سخت افزار