آیفون SE 2 با نام آیفون ۹ وارد بازار می شود

در رابطه با آیفون مقرون به صرفه که قرار است در بهار از آن رونمایی شود، تا درحال حاضر اطلاعات متعددی منتشر شده‌است. مینگ چی کو از آن به‌عنوان آیفون SE 2 یاد می‌نماید البته از دید طراحی یادآور آیفون ۸ خواهد بود. در‌این دربین طبق یک گزارش تازه به‌لحاظ می رسد اپل تلفن همراه ذکر شده را به‌عنوان آیفون ۹ معرفی خواهد کرد.

63343634 - آیفون SE 2 با نام آیفون ۹ وارد بازار می شود

در سال ۲۰۱۷، اپل با رونمایی از آیفون X و آیفون ۸ استراتژی عجیبی را برای اسم‌گذاری اتخاذ کرد. سال بعد از آن شاهد معرفی آیفون‌های XR، XS و XS مکس بودیم و این سال اپل تصمیم گرفت از شیوه معمولی‌تری در عوض نام‌گذاری بهره ببرد و به همین خاطر آیفون‌های ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس روانه‌ی بازار شدند.

در این بین، هیچ وقت آیفون ۹ عرضه نشد و درحال حاضر طبق گزارش وبسایت Macotakara در ظاهر در فصل بهار ۲۰۲۰ آیفون SE 2 به‌عنوان آیفون ۹ عرضه می گردد. طبق شایعات مطرح گردیده، این تلفن همراه از نمایشگر ۴.۷ اینچی LCD و طراحی شبیه آیفون ۸ بهره می برد اما مبتنی بر تراشه قوی A13 خواهد بود. از سایر احتمال ها مطرح گردیده میتوانیم به قیمت پایه ۴۰۰ دلاری اشاره کنیم. ولی بایستی خاطرنشان کنیم که اکنون صرفا این وب سایت چنین خبری را اعلام کرده و در حالتی‌که این مورد صحت داشته باشد، به‌زودی دیگر منابع هم آن را تایید خواهند کرد.

منبع : مجله دیجی کالا