ظرفیت خارق العاده باتری گلکسی S11 پلاس مشخص شد

به نظر میرسد سامسونگ در نظر دارد سری تلفن همراه‌های گلکسی اس 11 خویش را به‌ گونه‌ای روانه بازار نماید که دیگر هیچگونه سخن و حدیثی در خصوص قدرت و توان‌ آنان وجود نداشته باشد. جدیدا اطلاعاتی در خصوص گنجایش باتری این محصول ها منتشر شده‌است که نشان میدهد سامسونگ دقت ویژه‌ای به‌این بخش دارااست و قرار است نسبت به تلفن همراه‌های گلکسی اس 10، شاهد یک افزایش شایان توجه در این حوزه باشیم.

7858756 - ظرفیت خارق العاده باتری گلکسی S11 پلاس مشخص شد

با دقت به اطلاعاتی که جدیدا در دسترس قرار گرفته میباشد، بایستی گلکسی اس 11 را دارنده بزرگ‌ترین باتری بدانیم که تا به امروز سامسونگ در موبایل‌های پرچمدار خویش به کار گرفته میباشد. وب سایت GalaxyClub امروز در گزارشی خاطرنشان کرد باتری که قرار است در تلفن همراه‌ گلکسی اس 11 پلاس مورد به کار گیری قرار بگیرد اخیرا بوسیله سازمان استاندارد کره جنوبی با تیتر SafetyKorea مورد تایید قرار گرفته میباشد.

این وبسایت اعلام نموده است که‌این باتری‌ها دارنده شماره مدل EB-BG988ABY میباشند و از گنجایش بسیار عالی بهره می برند. این وب سایت همینطور یک تصویر از این باتری منتشر نموده است که با مشاهده دقیق آن، می‌قدرت گنجایش 5000 میلی آمپر ساعتی را برای آن تایید کرد.

5646 - ظرفیت خارق العاده باتری گلکسی S11 پلاس مشخص شد

اگر که حقیقتاً موبایل گلکسی اس 11 پلاس با چنین باتری قدرتمندی عرضه شود می بایست آن را دارنده پرظرفیت‌ترین باتری که تا به امروز در تلفن همراه‌های پرچمدار سامسونگ مورد به کار گیری قرار گرفته میباشد بدانیم. این تیتر اکنون در دست ورژن 5G از تلفن همراه گلکسی اس 10 جای دارد که باتری 4500 میلی آمپر ساعتی را در خویش جای داده است . اما موبایل‌های نوت 10 پلاس و گلکسی اس 10 پلاس که به ترتیب دارنده باتری‌های با گنجایش 4300 و 4100 میلی آمپر ساعت می‌باشند را هم نباید از این رقابت بدور بدانیم.

به منظور مقایسه بهتر باتری 5000 میلی آمپر ساعتی گلکسی اس 11 پلاس، بهتر است نگاهی به تلفن همراه گلکسی اس 9 پلاس داشته باشیم. این موبایل در حدود دو سال پیش با یک باتری با گنجایش 3500 میلی آمپر ساعتی عرضه شد که در گونه خویش بسیار عالی بود. این گنجایش وقتی اهمیت خویش را بیش تر نشان میدهد که بدانیم سامسونگ از آن زمانه تا به امروز فقط چهار موبایل با باتری قدرتمندتر را روانه بازار نموده است.

به احتمال فراوان این باتری قوی، از شارژرهای 45 واتی سامسونگ که برای او‌لین بار همراه با موبایل نوت 10 پلاس عرضه شدند پشتیبانی خواهد کرد. این شارژر می‌تواند با به کارگیری از فناوری شارژ سریع، در زمان کوتاهی گنجایش عظیم این باتری را تکمیل نماید. انتظار می‌رود این باتری از فناوری‌های شارژ سریع بی‌سیم و همینطور شارژ معکوس بی‌سیم نیز پشتیبانی نمایند.

حضور باتری 5000 میلی آمپر ساعتی در تلفن همراه گلکسی اس 11 پلاس باعث می گردد که شارژدهی باتری عالی را از آن انتظار داشته باشیم. ولی می بایست دقت کرد که به احتمال فراوان این گنجایش به‌این دلیل بوسیله سامسونگ گزینش شده‌است که پشتوانه امکانات تازه این تلفن همراه که دارای مصرف انرژی بالایی میباشند باشد.

یکی‌از این خصوصیت‌های نو که‌این روز ها در خصوص آن صحبت می شود ارتقا 0.5 اینچی ابعاد نمایشگر و ارتقاء آن از 6.4 اینچ به 6.9 اینچ میباشد. دیگر قابلیت نو و مهم را هم بایستی نرخ بروزرسانی 120 هرتزی بدانیم که اکنون به وسیله بخش اعظمی از موبایل‌های پرچمدار در دسترس کاربران قرار گرفته میباشد. این باتری همینطور می بایست امکان پشتیبانی از دوربین تازه و پنج‌گانه و همینطور مودم Snapdragon X55 که به منظور رابطه با کانال‌های 5G پیاده سازی شده‌است را هم داشته باشد. با دقت به اینکه این مودم‌ها در اولین نسل از خویش قرار دارند، راندمان انرژی قابل قبولی را در دست ندارند و در نتیجه مستلزم انرژی فراوانی می باشند.

منبع : شهر سخت افزار

مطالب مرتبط