ظرفیت خارق العاده باتری گلکسی S11 پلاس مشخص شد

به نظر میرسد سامسونگ در نظر دارد سری تلفن همراه‌های گلکسی اس ۱۱ خویش را به‌ گونه‌ای روانه بازار نماید که دیگر هیچگونه سخن و حدیثی در خصوص قدرت و توان‌ آنان وجود نداشته باشد. جدیدا اطلاعاتی در خصوص گنجایش باتری این محصول ها منتشر شده‌است که نشان میدهد سامسونگ دقت ویژه‌ای به‌این بخش دارااست و قرار است نسبت به تلفن همراه‌های گلکسی اس ۱۰، شاهد یک افزایش شایان توجه در این حوزه باشیم.

7858756 - ظرفیت خارق العاده باتری گلکسی S11 پلاس مشخص شد

با دقت به اطلاعاتی که جدیدا در دسترس قرار گرفته میباشد، بایستی گلکسی اس ۱۱ را دارنده بزرگ‌ترین باتری بدانیم که تا به امروز سامسونگ در موبایل‌های پرچمدار خویش به کار گرفته میباشد. وب سایت GalaxyClub امروز در گزارشی خاطرنشان کرد باتری که قرار است در تلفن همراه‌ گلکسی اس ۱۱ پلاس مورد به کار گیری قرار بگیرد اخیرا بوسیله سازمان استاندارد کره جنوبی با تیتر SafetyKorea مورد تایید قرار گرفته میباشد.

این وبسایت اعلام نموده است که‌این باتری‌ها دارنده شماره مدل EB-BG988ABY میباشند و از گنجایش بسیار عالی بهره می برند. این وب سایت همینطور یک تصویر از این باتری منتشر نموده است که با مشاهده دقیق آن، می‌قدرت گنجایش ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را برای آن تایید کرد.

5646 - ظرفیت خارق العاده باتری گلکسی S11 پلاس مشخص شد

اگر که حقیقتاً موبایل گلکسی اس ۱۱ پلاس با چنین باتری قدرتمندی عرضه شود می بایست آن را دارنده پرظرفیت‌ترین باتری که تا به امروز در تلفن همراه‌های پرچمدار سامسونگ مورد به کار گیری قرار گرفته میباشد بدانیم. این تیتر اکنون در دست ورژن ۵G از تلفن همراه گلکسی اس ۱۰ جای دارد که باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی را در خویش جای داده است . اما موبایل‌های نوت ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ پلاس که به ترتیب دارنده باتری‌های با گنجایش ۴۳۰۰ و ۴۱۰۰ میلی آمپر ساعت می‌باشند را هم نباید از این رقابت بدور بدانیم.

به منظور مقایسه بهتر باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی اس ۱۱ پلاس، بهتر است نگاهی به تلفن همراه گلکسی اس ۹ پلاس داشته باشیم. این موبایل در حدود دو سال پیش با یک باتری با گنجایش ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی عرضه شد که در گونه خویش بسیار عالی بود. این گنجایش وقتی اهمیت خویش را بیش تر نشان میدهد که بدانیم سامسونگ از آن زمانه تا به امروز فقط چهار موبایل با باتری قدرتمندتر را روانه بازار نموده است.

به احتمال فراوان این باتری قوی، از شارژرهای ۴۵ واتی سامسونگ که برای او‌لین بار همراه با موبایل نوت ۱۰ پلاس عرضه شدند پشتیبانی خواهد کرد. این شارژر می‌تواند با به کارگیری از فناوری شارژ سریع، در زمان کوتاهی گنجایش عظیم این باتری را تکمیل نماید. انتظار می‌رود این باتری از فناوری‌های شارژ سریع بی‌سیم و همینطور شارژ معکوس بی‌سیم نیز پشتیبانی نمایند.

حضور باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در تلفن همراه گلکسی اس ۱۱ پلاس باعث می گردد که شارژدهی باتری عالی را از آن انتظار داشته باشیم. ولی می بایست دقت کرد که به احتمال فراوان این گنجایش به‌این دلیل بوسیله سامسونگ گزینش شده‌است که پشتوانه امکانات تازه این تلفن همراه که دارای مصرف انرژی بالایی میباشند باشد.

یکی‌از این خصوصیت‌های نو که‌این روز ها در خصوص آن صحبت می شود ارتقا ۰٫۵ اینچی ابعاد نمایشگر و ارتقاء آن از ۶٫۴ اینچ به ۶٫۹ اینچ میباشد. دیگر قابلیت نو و مهم را هم بایستی نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتزی بدانیم که اکنون به وسیله بخش اعظمی از موبایل‌های پرچمدار در دسترس کاربران قرار گرفته میباشد. این باتری همینطور می بایست امکان پشتیبانی از دوربین تازه و پنج‌گانه و همینطور مودم Snapdragon X55 که به منظور رابطه با کانال‌های ۵G پیاده سازی شده‌است را هم داشته باشد. با دقت به اینکه این مودم‌ها در اولین نسل از خویش قرار دارند، راندمان انرژی قابل قبولی را در دست ندارند و در نتیجه مستلزم انرژی فراوانی می باشند.

منبع : شهر سخت افزار