انتشار نخستین تصاویر رندر گلکسی A91 یا گلکسی S10 لایت

چندی قبل سامسونگ از گوشی ۵G گلکسی A90 رونمایی کرد و به‌زودی شاهد رونمایی از نسل جدید این گوشی موسوم به گلکسی A91 خواهیم بود. در این تصاویر رندر، شاهد یک گوشی کاملا مشابه خانواده گلکسی اس ۱۱ هستیم و در ضمن طبق گزارش‌های مطرح شده، این گوشی در برخی بازارها به‌عنوان گلکسی اس ۱۰ لایت به دست مشتریان می‌رسد.

64564 - انتشار نخستین تصاویر رندر گلکسی A91 یا گلکسی S10 لایت

گوشی فوق از یک طرف به پرچم‌دارانی که هنوز عرضه نشده‌اند، شباهت زیادی دارد و از طرف دیگر نام آن به گونه‌ای است که گویا نسل بعدی یک گوشی ۵G محسوب می‌شود. علاوه بر این، ظاهرا مدل ارزان‌تر پرچم‌دار ۲۰۱۹ شرکت سامسونگ هم هست. همین رویکرد پیچیده سوالات زیادی را ایجاد کرده است. در هر صورت در ادامه می‌توانید طراحی این گوشی را از زوایای مختلف مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد، این گوشی شباهت زیادی به خانواده گلکسی اس ۱۱ دارد و به‌خصوص می‌توانیم به ماژول دوربین‌ها اشاره کنیم که تقریبا همان ماژول دوربین گوشی‌های اس ۱۱ است. حفره مرکزی نمایشگر هم از گلکسی نوت ۱۰ به این گوشی راه پیدا کرده که البته تمام اعضای خانواده اس ۱۱ از چنین مشخصه‌ای بهره می‌برند. روی هم رفته، طراحی گلکسی A91 اصلا یادآور گلکسی A90 نیست و به همین خاطر معلوم نیست که چرا سامسونگ برای این گوشی چنین نامی را انتخاب کرده است.

با توجه به اینکه شواهد زیادی در رابطه با یکسان بودن گلکسی A91 و گلکسی اس ۱۰ لایت وجود دارد، آیا سامسونگ واقعا چنین گوشی هوشمندی که شباهت زیادی به اس ۱۱ دارد، با برند گلکسی اس ۱۰ عرضه خواهد کرد؟

 

منبع : دیجی کالا مگ