فروش جهانی پرچمدار هواوی آغاز شد

با ورود امارات به فهرست کشورهای دریافت کننده هواوی میت ۳۰ پرو، فرآیند پیش فروش این گوشی به شکل رسمی از اول دسامبر برابر با دهم آذرماه آغاز می شود.

3453535 - فروش جهانی پرچمدار هواوی آغاز شد

هواوی اخیرا اعلام کرد که این شرکت علی رغم دسترسی محدود در سراسر جهان ، ۷ میلیون دستگاه از سری میت ۳۰ را فروخته است. میت ۳۰ پرو هم اکنون در سنگاپور ، اسپانیا و فیلیپین موجود است اما در کانالهای نسبتاً محدودی وجود دارد. هم اکنون با افزودن امارات متحده عربی به فهرست کوتاه فروش این محصول پیش بینی می شود سفارشات روند رو به رشدی را تجربه کنند.

این شرکت به تازگی تأیید کرده است که تلفن مذکور در تاریخ اول دسامبر برای پیش فروش در دسترس خواهد بود.در حال حاضر ، وب سایت محلی هواوی می گوید شما می توانید ثبت نام کنید تا وقتی پیش سفارشها شروع شد به شما پیغام خبر ارسال شده و از آغاز فروش مطلع شوید.

طبق این لیست هر فردی که مایل به پیش خرید میت ۳۰ پرو باشد از ضمانت ، محافظ صفحه نمایش شارژر ماشین بی سیم سوپر شارژ نیز برخوردار خواهد بود.قبلا نیز بارها تاکید شده که وضعیت دوربین و کیفیت تصویربرداری این گوشی فوق العاده است، اما به دلیل کمبود سرویس های گوگل، بسیاری از کاربران جهانی در خرید آن تردید دارند. باید دید کاربران اماراتی یا دیگر کاربران مسافر که در امارات این گوشی را تحویل می گیرند چه واکنشی به گوشی میت ۳۰ پرو خواهند داشت.

منبع : انتخاب