اطلاعات جدید از دوربین گلکسی A51 سامسونگ منتشر شد

دوربین گلکسی A51 سامسونگ میزبان یک سنسور ۵ مگاپیکسلی ماکرو خواهد بود. این گوشی هوشمند از دوربین اصلی چهارگانه بهره می برد.

234231 - اطلاعات جدید از دوربین گلکسی A51 سامسونگ منتشر شد

پارسال شاهد رونمایی از یک گوشی هوشمند از سری گلکسی A با دوربین اصلی چهارگانه بودیم. این دستگاه دارای سنسورهای استاندارد، اولترا واید، تله فوتو و تشخیص عمق برای دوربین اصلی خود است. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد تغییری در این موضوع ایجاد کند. بر اساس جدیدترین اطلاعات، دوربین گلکسی A51 سامسونگ به‌جای لنز تله فوتو، از سنسور ماکرو بهره می‌برد.

طبق اطلاعات منتشر شده، این گوشی هوشمند کره ای به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود. این دوربین از سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، سنسور ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید و سنسور ۵ مگاپیکسلی ماکرو بهره می برد. با توجه به این موضوع، گلکسی آ ۵۱ تبدیل به یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین گوشی های سامسونگ با دوربین ماکرو می شود.

سنسور اولترا واید دوربین گلکسی آ ۵۱ سامسونگ ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود که در مقایسه با اکثر گوشی های میان رده موجود در بازار، رزولوشن بالاتری دارد. انتظار می رود سنسور ماکرو ۵ مگاپیکسلی در گوشی گلکسی A71 نیز مورد استفاده قرار بگیرد. قبلا شاهد انتشار رندرهای گلکسی ای ۵۱ بودیم. علاوه بر رندر، مشخصات این اسمارت فون نیز فاش شده است.

منبع : کلیک