با طراحی وان پلاس ۸ پرو بیشتر آشنا شوید

هفته گذشته بود که نمونه پیش تولید وان پلاس ۸ پرو (OnePlus 8 Pro) را دیدیم. همچنین مشخص شد که نمایشگر وان پلاس ۸ پرو ۱۲۰ هرتز خواهد بود. امروز یک طرح کلی از طراحی پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۲۰ وان پلاس منتشر شده که به ما طراحی وان پلاس ۸ پرو را نشان می دهد.

523453 - با طراحی وان پلاس ۸ پرو بیشتر آشنا شوید

این گوشی سال آینده معرفی خواهند شد. به‌تازگی اطلاعات دقیقتری در مورد طراحی گوشی هوشمند وان پلاس ۸ پرو منتشر شده است. گوشی‌های سری وان پلاس ۷ در حال حاضر در بازار موجود هستند و موفقیت خوبی نیز کسب کرده‌‌اند. اخیرا گزارشی در مورد سری جدید وان پلاس ۸ در اینترنت منتشر شده است.

اطلاعاتی جدید توسط یک فایل PDF از داخل وان پلاس ۸ پرو درز کرده‌اند که جزئیات جالبی در مورد این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد. گوشی جدید وان پلاس، دوربین چهارگانه در پشت خواهد داشت. در جلو نیز این گوشی حفره‌ای روی نمایشگر دارد که میزبان دو دوربین برای سلفی است.

اطلاعات این پرونده، نشان می‌دهد که در این گوشی خبری از طراحی دوربین پاپ آپ نخواهد بود و به جای آن حفره‌ای روی نمایشگر قرار خواهد گرفت. گوشی وان پلاس ۸ یک دوربین سلفی خواهد داشت، اما در نسخه‌ی پرو، از دو لنز استفاده می‌شود.

356456 - با طراحی وان پلاس ۸ پرو بیشتر آشنا شوید

نوع طراحی پنل جلویی این دستگاه، مشابه با گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ است. این نوع طراحی، باعث شده حاشیه‌های نمایشگر به شکل زیادی کاهش پیدا کنند و نسبت نمایشگر به بدنه بیشتر شود. اصلی‌ترین مشخصه این دستگاه، طراحی باریک‌تر و کشیده‌تر بدنه نسبت به سری وان پلاس ۷ است.

آنتن‌ دستگاه، از گوشه‌ها به بالا و پایین انتقال خواهد یافت و هنوز معلوم نیست این تغییر بر روی عملکرد سیگنال تلفن همراه چه تاثیری خواهد داشت. محل قرار گرفتن دکمه‌ها در هر دو گوشی وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو یکسان است. در سمت راست بدنه دکمه‌ی تنظیم صدا و در سمت چپ آن کلید پاور قرار می‌گیرد.

گوشی جدید وان پلاس، به سنسور ToF مجهز خواهد شد و لنز‌های تله‌فوتو و اولترا واید در کنار لنز اصلی این گوشی قرار می‌گیرند. این گوشی همچنین از سیستم فلش LED دوگانه استفاده خواهد کرد.

 

منبع : ترنجی

مطالب مرتبط