مشخص شدن عمر باتری نوکیا ۶٫۲

دو ماه پیش بود که نوکیا با رونمایی از نوکیا ۶٫۲، پرونده‌ای جدید در زمینه گوشی‌های میانرده را باز کرد و نوکیا ۶٫۲ این کمپانی توانست در مدت زمانی کم، به دلیل قیمت پایین نسبت به مشخصات ارائه شده فروش بالایی داشته باشد.

52345 - مشخص شدن عمر باتری نوکیا 6.2

جی اس ام آرنا به تازگی نقد و بررسی این دستگاه را تمام کرده است و نمره باتری نوکیا ۶٫۲ را نیز همراه با نقد و بررسی خود منتشر کرده است. اول از همه بگذارید مقداری از مشخصات سخت افزاری نوکیا ۶٫۲ را خدمتتان اعلام کنیم. این دستگاه دارای صفحه نمایشی ۶٫۳ اینچی از نوع IPS LCD می‌باشد که رزولوشنی بالاتر از فول اچ دی یا بهتر بگوییم ۲۲۸۰×۱۰۸۰ دارد. پردازنده استفاده شده برای این دستگاه اسنپدراگون ۶۳۶ می‌باشد که تکنولوژی ساخت آن ۱۴ نانومتری است و شاید با حضور دستگاه‌هایی با پردازنده‌های ۷ نانومتری این عدد مقداری قدیمی به نظر برسد اما به طور کلی کار خودش را برای شما انجام می‌دهد و پردازنده اسنپدراگون ۶۳۶ از پس انجام کار‌های روزمره شما برخواهد آمد و مشکلی برای اجرای بازی‌های مختلف نخواهد داشت.

یک باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی وظیفه رساندن انرژی به این دستگاه را به عهده دارد و با توجه به قیمت و میانرده بودن این دستگاه، این ظرفیت باتری می‌تواند کافی باشد و نباید به آن خورده گرفت. نوکیا برای کم کردن قیمت دستگاه از شارژ سریع نیز برای این دستگاه استفاده نکرده است و داخل جعبه نوکیا ۶٫۲ شاهد یک آداپتور ۱۰ واتی خواهید بود که در ۳۰ دقیقه حدود ۳۵ درصد از باتری دستگاه را شارژ می‌کند اما برای به ۱۰۰ درصد رساندن دستگاه باید حدود ۲ ساعت صبر کنید.

اگر بتوانیم نبود قابلیت شارژ سریع را برای این دستگاه نقطه ضعف حساب نکنیم، قیمت ۲۵۰ یورو‌ای این گوشی می‌تواند انتخاب بعدی شما برای خرید یک دستگاه میانرده باشد.

نوکیا ۶٫۲ در تست انجام شده توسط جی اس ام آرنا توانسته است حدود ۲۶ ساعت ۲۹ دقیقه در حالت ۳۳جی به مکالمه بپردازد. حدود ۱۰ ساعت ۱۷ دقیقه وب گردی بکند و ۸ ساعت ۳۰ دقیقه بخش ویدیو انجام بدهد و در کنار کار‌های دیگر روزمره انجام شده توسط این گوشی عدد ۷۳ ساعت را به آن اختصاص داده‌اند.

منبع : سخت افزار