فروش گوشی اقتصادی گلکسی M سامسونگ به زودی آغاز می شود

سامسونگ خط اقتصادی گلکسی M را در بازار هند معرفی کرد تا سهم بزرگی از بازار گوشی های هوشمند را به دست آورد. این دستگاههای هوشمند اگرچه مشتریان آنلاین زیادی داشتند اما به نظر می رسد سامسونگ برای به دست آوردن بازار آفلاین قصد دارد بازار فروش آفلاین خود را نیز به راه بیندازد.

45654645 - فروش گوشی اقتصادی گلکسی M سامسونگ به زودی آغاز می شود

سامسونگ در تلاش است بازار آفلاین فروش تلفن همراه را در سال 2020 به نام خود کند. بر همین اساس است که روی فروش گوشی های گلکسی M در سال 2020 حسابی ویژه باز کرده است.

خیلی از خرده فروشان وابسته به تولید کنندگان بزرگ مانند شیائومی، ویوو، اوپو و سامسونگ در تلاشند به دلیل کاهش 30-40 درصدی فروش آفلاین، دوباره در این حوزه سرمایه گذاری کنند. به همین علت است که خبر رسیده سامسونگ از سال 2020 اقدام به فروش تلفن های هوشمند گلکسی M در خرده فروشی های آفلاین خواهد کرد.

سامسونگ قصد دارد تا در سال آینده ترکیب گلکسی M خود را از طریق فروشگاه های فیزیکی خود به فروش برساند.این که آیا این امر چشم انداز تجارت آنلاین را تغییر خواهد داد یا باعث افزایش فروش کل می شود، همچنان نامشخص است. شایعات می گویند سامسونگ در حال حاضر گلکسی M21 ، گلکسی M31 و گلکسی M41 را با تراشه های قدرتمندتر و دوربین های اصلی بهتر از جمله سنسور 64 مگاپیکسلی در بعضی پرچمداران آماده می کند.

 

منبع : انتخاب

مطالب مرتبط