شیائومی Mi Note 10 موفق به کسب تاییدیه EEC شد

گوشی شیائومی Mi Note 10 به همراه می نوت 10 پرو چندین تاییدیه دریافت کردند. انتظار می رود این محصولات در آینده نزدیک معرفی شوند.

در هفته های گذشته شاهد انتشار اطلاعاتی در رابطه با نسل آینده گوشی های می نوت شرکت شیائومی بودیم. حال خبری در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از کسب چندین تاییدیه توسط شیائومی Mi Note 10 و نسخه پرو آن می دهد. این محصولات موفق به کسب تاییدیه NBTC تایلند و EEC شده اند.

435 - شیائومی Mi Note 10 موفق به کسب تاییدیه EEC شد

فعلا اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی آن ها به اینترنت راه پیدا نکرده است؛ با این حال توسط این تاییدیه ها می توان به شماره مدل آن ها پی برد. شیائومی می نوت 10 دارای شماره مدل M1910F4G بوده و برای نسخه پرو آن شماره مدل M1910F4S در نظر گرفته شده است.

در ماه ژوئن سال جاری میلادی، مدیر عامل شیائومی به این موضوع اشاره کرد که شرکت تحت مدیریتش برنامه ای برای عرضه گوشی جدیدی از سری می نوت ندارد؛ با این حال به نظر می رسد چنین اظهار نظری اشتباه بوده است. دو سال پیش شاهد رونمایی از گوشی شیائومی می نوت 3 بودیم و از آن تاریخ تا به امروز، گوشی جدید از این سری معرفی نشده است.

در گذشته شاهد افشای اطلاعاتی در رابطه با گوشی های هوشمند جدید شیائومی مجهز به صفحه نمایش با رفرش ریت 120 هرتز، دوربین با قابلیت زوم اپتیکال 5 برابر و امکان ضبط ویدیو با رزولوشن 8K بودیم. شاید گوشی های سری می نوت 10 به این ویژگی ها مجهز شوند.

منبع : کلیک

مطالب مرتبط