پنج‌شنبه , 18 جولای 2024

HMD از اولین گوشی کاملاً اختصاصی خود رونمایی کرد: پایان عصر نوکیا یا آغازی نو؟

HMD، غول فنلاندی، بالاخره از اولین گوشی کاملاً اختصاصی خود رونمایی کرد. این گوشی که هنوز نام مشخصی ندارد، قرار است عصر نوکیا را به پایان برساند و دورانی جدید را در تاریخ این برند رقم بزند.

تصویری که HMD از این گوشی منتشر کرده، نشان‌دهنده‌ی طراحی جعبه‌مانند و جزیره‌ی دوربین مستطیل‌شکل آن است. رنگ صورتی دستگاه به‌شدت خودنمایی می‌کند و فریم کناری با پنل پشتی به‌شکل یکدست ترکیب می‌شود.

HMD وعده داده است که گوشی‌های اختصاصی جدیدش بادوام، سرگرم‌کننده، سریع، ایمن و مقرون‌به‌صرفه باشند. هدف این شرکت، ساخت گوشی‌هایی است که مدت زیادی قابل‌استفاده باشند.

تاریخ عرضه و قیمت این گوشی هنوز مشخص نیست، اما برخی حدس می‌زنند که در کنگره‌ی موبایل بارسلونا در ۲۶ فوریه (۷ اسفند) رونمایی و عرضه شود.

احتمالاً اولین گوشی HMD دارای دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی، لرزشگیر اپتیکال و صفحه‌نمایش با حفره‌ی مرکزی خواهد بود. همچنین، اطلاعات فاش‌شده نشان می‌دهد که HMD مشغول کار روی ۶ گوشی دیگر با نام‌های رمز Pulse Plus، Legend، Pulse، Legend Plus، Pulse Pro و Legend Pro است.

هنوز زود است که بگوییم این گوشی چه سرنوشتی برای نوکیا رقم خواهد زد. آیا این گوشی می‌تواند ناجی نوکیا باشد یا آغازگر غروبی غم‌انگیز برای این برند؟

به نظر شما این گوشی چه تاثیری بر آینده نوکیا خواهد داشت؟

همچنین بررسی کنید ...

558767

HMD با گوشی‌های اندرویدی ارزان‌قیمت خود به میدان می‌آید!

HMD، شرکت فنلاندی که زمانی با نام نوکیا شناخته می‌شد، از اولین گوشی‌های هوشمند خود …