منتظر نسخه ارزانتر گلکسی نوت 10 با رنگ‌های جدید باشید

از ماه قبل شروع شایعات زیادی در مورد گوشی جدیدی از شرکت سامسونگ بود که می‌تواند وضعیت این شرکت در بازار اسمارت‌فون‌ها را تغییر زیادی بدهد و آینده بسیار موفق و عالی برای محصولات گروه میان‌رده رو به بالای آن ترسیم کند؛ گلکسی نوت 10 ارزان‌‍ قیمت حالا بیشتر از هر زمانی برای پوشیدن جامه واقعیت آماده شده و بعید نیست تا چندی دیگر وارد بازار شود.

533 - منتظر نسخه ارزانتر گلکسی نوت 10 با رنگ‌های جدید باشید

سری گلکسی اس سامسونگ امسال با معرفی Galaxy S10e تغییری مناسب به خود دید و شرکت کره‌ای با ساخت مدلی ارزانتر با همان ادبیات پرچمدار خود توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

به نظر سامسونگ با کسب فیدبک‌های خوب از این ایده قصد دارد این استراتژی را در مورد سری گلکسی نوت نیز تکرار کند و به زودی باید منتظر معرفی یک نسخه ارزان‌قیمت‌تر از گلکسی نوت 10 در بازار باشیم.

طبق اطلاعاتی که وبسایت SamMobile منتشر کرده به احتمال فراوان این گوشی در دو نسخه مشکی و قرمز رنگ ساخته شده و راهی بازار اروپا خواهد شد. این وبسایت در مطلب خود اشاره‌ای به مشخصات و قیمت گلکسی نوت 10 ارزان‌قیمت نکرده است ولی به نظر سامسونگ باید حوالی قیمت 600 تا 700 دلار را همراه با چیپستی پرچمدار ولی با نمایشگر کوچکتر در این گوشی استفاده کند وگرنه باید گفت که نوت 10 ارزان‌قیمت در بازار شانسی برای موفقیت نخواهد داشت.

البته اگر به خاطر داشته باشید سامسونگ پیش از این نیز یک بار در سال 2014 اقدام به چنین حرکتی کرد و Galaxy Note 3 Neo را معرفی کرد که با داشتن مشخصاتی قابل توجه، به دلایلی که شاید مهمترین آنها بازاریابی نادرست باشد چندان به موفقیت نرسید.

با این حال برای گلکسی نوت 10 که خود قیمت 900 دلار در نسخه پایه را دارد باید قیمتی مناسب برای نسخه تعدیل شده در نظر گرفته شود و مسلماً سامسونگ برخی امکانات نرم‌افزاری آن را نیز در نسخه ارزان‌تر عرضه نخواهد کرد تا تفاوتی بین دو سری وجود داشته باشد.

در هر صورت منتظریم این گوشی نیز وارد بازار شود و بتوان آن را مورد بررسی قرار داد. هر چه که باشد خرید گوشی‌های گلکسی نوت آرزوی بسیاری از افرادی است که به امکانات و قلم جادویی آنها علاقه‌مند هستند ولی شاید به دلیل این قیمت گزاف توانایی تهیه آن را نداشته باشند.

منبع : شهر سخت افزار

مطالب مرتبط