پنج‌شنبه , 18 جولای 2024

آیفون 16 پرو قلمرو بی‌رقیب باریک‌ترین حاشیه نمایشگر!

طبق شایعات، آیفون 16 پرو با کنار زدن تمام رقبا، عنوان باریک‌ترین حاشیه نمایشگر را در بین گوشی‌های هوشمند به خود اختصاص خواهد داد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نمایشگرهای آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس در مقایسه با نسل قبلی کمی بزرگ‌تر شده و از حاشیه‌های به‌مراتب باریک‌تری بهره خواهند برد. یکی از افشاگران برجسته مدعی است که آیفون 16 پرو کم‌حاشیه‌ترین نمایشگر را در میان تمام گوشی‌های هوشمند خواهد داشت. انتظار می‌رود که ابعاد بریدگی ناچ پویا در این نسل بدون تغییر باقی بماند.

اپل در آیفون 15 پرو، حاشیه نمایشگر را از 3.5 میلی‌متر در آیفون 14 پرو به کمتر از 2 میلی‌متر کاهش داد و به نظر می‌رسد این روند در آیفون 16 پرو نیز ادامه یابد و شاهد حاشیه‌های باریک‌تری باشیم.

گفته می‌شود که اپل در آیفون 16 پرو و پرو مکس از ساختار جدیدی به نام BRS استفاده خواهد کرد. در این ساختار، سیم‌کشی و مدارهای نزدیک به لبه نمایشگر باید به سمت پایین خم شوند.

احتمالاً آیفون 16 پرو از نمایشگر 6.3 اینچی و آیفون 16 پرو مکس از نمایشگر 6.9 اینچی بهره خواهند برد. افزایش اندازه نمایشگر می‌تواند ناشی از کاهش حاشیه‌ها باشد.

رونمایی از مدل‌های جدید آیفون 16 احتمالاً در ماه سپتامبر انجام خواهد شد. قیمت این گوشی‌ها، مانند همیشه، یکی از رازهای مراسم رونمایی اپل خواهد بود.

همچنین بررسی کنید ...

در آیفون ۱۶ تیتانیوم رز و سفید جایگزین آبی و زرد می‌شوند!

تحلیلگر معروف اپل، مینگ چی کوئو، اطلاعات تازه‌ای را در مورد رنگ‌های آیفون ۱۶ فاش …